Opublikowano: 20 wrzesień 2011, 08:12
    piłka nożnahutnik huta czechyburza pilawapuznówka 96wisła maciejowice

W czubie tabeli siedleckiej A-Klasy wciąż utrzymuje się Hutnik Huta Czechy. Gorzej wiedzie się drużynom w warszawskiej grupie. Coraz niżej jest Wisła Maciejowice i KS Puznówka 96. W środku stawki plasuje się Burza Pilawa.

Trudną przeprawę z outsiderem warszawskiej A-Klasy miał Hutnik Huta Czechy. Na krótkim boisku gospodarze grali długimi podaniami. Hutnik nie mógł zaprezentować wszystkich swoich piłkarskich walorów. ? W 8. minucie Rafał Głąbicki po indywidualnej akcji strzelił mocno z 25 metrów i było 1:0 dla nas. W 62. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę głową strzelił Maciej Mucha ? relacjonuje Tomasz Barej, trener Hutnika. Gospodarze honorowego gola zaliczyli na 4 minuty przed końcem meczu. Przy trafieniu zawinił bramkarz gości, którego ubiegł zawodnik Nojszewianki.

Nojszewianka Nojszew ? Hutnik Huta Czechy 1:2
    Bramki dla Hutnika: Rafał Głąbicki, Maciej Mucha
    Hutnik: Rękawek, Teperek, Sabała, Ściborowski (Ratter), Trzciński, Kowalski, R. Głąbicki, Z. Zalewski, Gawinek, Mucha (B. Głąbicki), Wilczek.

Niepokonana na własnym boisku jest Burza Pilawa. Zawodnicy trenera Artura Trzpila pokonali Wisłę Dziecinów 2:1. W bezbramkowej pierwszej połowie kibice oglądali ataki pozycyjne gospodarzy i próby gry z kontry Wiślaków. Na początku drugiej części gry pilawianie zdobyli dwie szybkie bramki, które ustawiły dalszą część spotkania.

Tabela i wyniki siedleckiej A-Klasy

Burza Pilawa ? Wisła Dziecinów 2:1
    Bramki dla Burzy: Mateusz Piętka, Denis Dobrowolski
    Burza: M. Wilczek, T. Trzeciak, Śledź, Bylinka, P. Pętka, M. Piętka, Błachnio, Dobrowolski, D. Trzeciak, J. Konarzewski (Boratyński) , Winek.

Na przedostatnie miejsce w tabeli spadł beniaminek ? KS Puznówka 96. Gospodarze, grający w Trąbkach, prowadzili z Fenixem Siennica 1:0. Później pięciokrotnie do bramki Puznówki trafiali gracze z Siennicy. Puznówka strzeliła drugą bramkę ustalając wynik spotkania na 2:5.

Puznówka 96 ? Fenix Siennica 2:5

Słabo wypadli zawodnicy Wisły Maciejowice. Kosynierzy przegrali z rezerwami PKS Radość z Ligi Okręgowej 1:6. Kolejna porażka to efekt wielu nieporozumień w obronie, które skrzętnie wykorzystali goście.

Wisła Maciejowice ? PKS II Radość 1:6
    Bramka dla Wisły: Rafał Sitnik