Piłkarze Dwójki mistrzami powiatu w halówce

Opublikowano: 13 luty 2018, 08:52 Kategoria Sport
sobolewfutsal

W Sobolewie rozegrano mistrzostwa powiatu szkół ponadgimnazjalnych w piłce nożnej halowej. Zwycięzcami zostali zawodnicy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Garwolinie.

Zawody rozegrano 9 lutego z udziałem ośmiu zespołów. Faza grupowa wyłoniła półfinalistów. W pierwszej parze ZSP Sobolew uległ ZSP 2 Garwolin 1:2, w drugiej LO Żelechów pokonało KLO Garwolin 4:1. W meczu o trzecie miejsce KLO pokonało gospodarzy 4:1. Wielki finał był jednostronnym widowiskiem, w którym piłkarze Dwójki pokonali rówieśników z Żelechowa 5:1.

Skład zwycięzców: Hubert Kępka, Kacper Prusiński, Michał Zowczak, Krzysztof Szewczyk, Jakub Ostolski, Paweł Piętka, Kamil Kosmala, Marcin Jarzyna, Szymon Rękawek, Damian Szczęśniak, Łukasz Paprota.