czan ad block test

GLH na półmetku

Opublikowano: 02 styczeń 2018, 07:35 Kategoria Sport
glhfutsal

Rozgrywki Gminnej Ligi Halowej Futsal Cup weszły w drugą fazę. W 5. serii spotkań za niespodziankę należy uznać zwycięstwo Motoru Leokadia z Weekendem Łaskarzew.

Ostatnia kolejka w 2017 roku została rozegrana 30 grudnia. W pierwszym spotkaniu pewne zwycięstwo nad FC Ursus odnieśli piłkarze Baldaccini. Ponad połowa trafień dla duetu Przemek Alot/Daniel Paziewski.

Baldaccini – FC Ursus 11:5 (7:2)
Bramki:
Przemysław Alot 6’,13’,23’,34’, Patryk Kędzior 6’, Daniel Paziewski 10’,18’,32’, Dominik Okleja 11’, Adrian Okleja 36’ k., samobójcza 15’ (Baldaccini) - Patryk Salamończyk 16’, Hubert Piechota 20’, Kamil Misiak 29’,36’, Damian Szustek 33’ (Ursus)

Bliscy sprawienia kolejnej niespodzianki był zespół KWS Żabczyńscy. Tylko jedno trafienie zdecydowało o porażce z Kisiel Team. Obrońcy tytułu zakończyli rok na pierwszej pozycji w tabeli, odnosząc komplet pięciu zwycięstw.

Kisiel Team – KWS Żabczyńscy 5:4 (2:0)Bramki: Marek Wichowski 17’,28’,35’, samobójcza 20’, Krzysztof Kwaśniak 34’(Kisiel) - Miłosz Kruszewski 25’, Tomasz Paszkowski 31’,37’k.p., Dawid Puchalski 35’(KWS)

W 4. kolejce spotkań Motorowi Leokadia zabrakło niewiele, aby urwać punkt Baldaccini. Tym razem zawodnicy tego zespołu sprawili sensację, ogrywając faworyzowany Weekend 7:5. Do przerwy lepszy był zespół z Łaskarzewa. Po zmianie stron strzeleckim instynktem popisał się Przemysław Gazda. Jego cztery trafienia oraz gol kapitana Tomasza Paciorka, dał Motorowi drugą wygraną w lidze. Dla Weekendu była to już druga strata punktów.

Weekend Łaskarzew – Motor Leokadia 5:7 (3:2)
Bramki:
Michał Zalewski 10’,28’, Kacper Kozikowski 14’, Piotr Szczypek 18’,24’ (Weekend) - Tomasz Paciorek 11’,33’, Emil Kuczyński 20’, Przemysław Gazda 23’,35’,37’,40’(Motor){xtypo_download}

Do piątej kolejki czekali debiutanci z Niewykorzystanych Talentów na pierwsze trzy punkty w GLH. Wygrana z Returnem Husaria pozwoliła na przesunięcie się Niewykorzystanych z ostatniego miejsca w tabeli.

{xtypo_download}Return Husaria – Niewykorzystane Talenty 2:5 (0:1)
Bramki:
Michał Choim 27’, Daniel Kosobucki 37’(Return) - Bartłomiej Poświata 6’,25’, Emil Kozikowski 24’, Samobójcza 32’, Kamil Balas 40’ (Niewykorzystane)

W najciekawszym spotkaniu kolejki Wisła mierzyła się z Zellerem. Do przerwy na parkiecie trwała zacięta rywalizacja, zakończona remisem 2:2. Do drugiej części meczu błysnął Sebastian Papiernik. Do gola w 12. minucie dołożył pięć kolejnych zapewniając debiutantowi czwarty triumf w sezonie.

Wisła Podwierzbie – Zeller Plastik Garwolin 4:8 (2:2)