GLH na półmetku

Opublikowano: 02 styczeń 2018, 07:35 Kategoria Sport
glhfutsal

Rozgrywki Gminnej Ligi Halowej Futsal Cup weszły w drugą fazę. W 5. serii spotkań za niespodziankę należy uznać zwycięstwo Motoru Leokadia z Weekendem Łaskarzew.

Ostatnia kolejka w 2017 roku została rozegrana 30 grudnia. W pierwszym spotkaniu pewne zwycięstwo nad FC Ursus odnieśli piłkarze Baldaccini. Ponad połowa trafień dla duetu Przemek Alot/Daniel Paziewski.

Baldaccini ? FC Ursus 11:5 (7:2)
Bramki:
Przemysław Alot 6?,13?,23?,34?, Patryk Kędzior 6?, Daniel Paziewski 10?,18?,32?, Dominik Okleja 11?, Adrian Okleja 36? k., samobójcza 15? (Baldaccini) - Patryk Salamończyk 16?, Hubert Piechota 20?, Kamil Misiak 29?,36?, Damian Szustek 33? (Ursus)

Bliscy sprawienia kolejnej niespodzianki był zespół KWS Żabczyńscy. Tylko jedno trafienie zdecydowało o porażce z Kisiel Team. Obrońcy tytułu zakończyli rok na pierwszej pozycji w tabeli, odnosząc komplet pięciu zwycięstw.

Kisiel Team ? KWS Żabczyńscy 5:4 (2:0)Bramki: Marek Wichowski 17?,28?,35?, samobójcza 20?, Krzysztof Kwaśniak 34?(Kisiel) - Miłosz Kruszewski 25?, Tomasz Paszkowski 31?,37?k.p., Dawid Puchalski 35?(KWS)

W 4. kolejce spotkań Motorowi Leokadia zabrakło niewiele, aby urwać punkt Baldaccini. Tym razem zawodnicy tego zespołu sprawili sensację, ogrywając faworyzowany Weekend 7:5. Do przerwy lepszy był zespół z Łaskarzewa. Po zmianie stron strzeleckim instynktem popisał się Przemysław Gazda. Jego cztery trafienia oraz gol kapitana Tomasza Paciorka, dał Motorowi drugą wygraną w lidze. Dla Weekendu była to już druga strata punktów.

Weekend Łaskarzew ? Motor Leokadia 5:7 (3:2)
Bramki:
Michał Zalewski 10?,28?, Kacper Kozikowski 14?, Piotr Szczypek 18?,24? (Weekend) - Tomasz Paciorek 11?,33?, Emil Kuczyński 20?, Przemysław Gazda 23?,35?,37?,40?(Motor){xtypo_download}

Do piątej kolejki czekali debiutanci z Niewykorzystanych Talentów na pierwsze trzy punkty w GLH. Wygrana z Returnem Husaria pozwoliła na przesunięcie się Niewykorzystanych z ostatniego miejsca w tabeli.

{xtypo_download}Return Husaria ? Niewykorzystane Talenty 2:5 (0:1)
Bramki:
Michał Choim 27?, Daniel Kosobucki 37?(Return) - Bartłomiej Poświata 6?,25?, Emil Kozikowski 24?, Samobójcza 32?, Kamil Balas 40? (Niewykorzystane)

W najciekawszym spotkaniu kolejki Wisła mierzyła się z Zellerem. Do przerwy na parkiecie trwała zacięta rywalizacja, zakończona remisem 2:2. Do drugiej części meczu błysnął Sebastian Papiernik. Do gola w 12. minucie dołożył pięć kolejnych zapewniając debiutantowi czwarty triumf w sezonie.

Wisła Podwierzbie ? Zeller Plastik Garwolin 4:8 (2:2)