Hutnik traci podporę drużyny

Opublikowano: 04 październik 2011, 08:58 Kategoria Sport
piłka nożnahutnik hutawisła maciejowiceburza pilawaks puznówka

Jedynie Burza Pilawa uratowała honor garwolińskich drużyn w rozgrywkach A-Klasy. Najsłabszy mecz w sezonie zagrał Hutnik Huta Czechy. Bez punktu Wisła Maciejowice. Remis zanotowała ostatnia w tabeli Puznówka.

Najsłabszy mecz w sezonie zagrał Hutnik Huta Czechy. Drużyna z gminy Pilawa przegrała na wyjeździe z Błękitnymi Stoczek 0:2. ? Przeciwnik grał bardzo ostro. Sędzia nie radził sobie z prowadzeniem meczu. Przynajmniej dwóch zawodników Błękitnych powinno wylecieć z boiska ? komentuje Tomasz Barej.

Trener Hutnika przyznaje jednocześnie, że jego zawodnicy zagrali bardzo słaby mecz. Na dodatek, w skutek bezpardonowej gry rywali, zbicia kości miednicy nabawił się Rafał Głąbicki, podpora zespołu, który opuścił boisko.

Błękitni Stoczek ? Hutnik Huta Czechy 2:0
Hutnik: Rękawek, Teperek, Ściborowski, Sabała, Jeleń, Wardak, R. Głąbicki (Z. Zalewski), Ł. Zalewski (B. Głąbicki), Kowalski, Wilczek, Gawinek (Sikora).

Wyniki i tabela siedleckiej A-Klasy

Po kiepskim meczu Wisła Maciejowice ponownie zanotowała wysoką porażkę. Tym razem gospodarze nie sprostali drużynie z Siennicy, dla której była to czwarta wygrana z rzędu. Podobnie jak w ostatnim meczu w Maciejowicach Wiślacy zdobyli bramkę kontaktową, jednak potem nie potrafili wyrównać. ?Tradycyjne? błędy w obronie spowodowały stratę dwóch bramek w trzy minuty. Honorowe trafienie dla Kosynierów zaliczył Paweł Krogulec.

Wisła Maciejowice ? Fenix Siennica 1:4
Bramka dla Wisły: Paweł Krogulec

Po tygodniu przerwy w lidze (mecz z Gromem Lipowo przełożony) Burza Pilawa odniosła kolejne ważne zwycięstwo. Tym razem na własnym boisku podopieczni Artura Trzpila pokonali Józefovię II Józefów 2:1. Bramki dla Burzy zdobywali: Adrian Piętka i Mateusz Piętka.

Burza Pilawa ? Józefovia II Józefów 2:1
Bramki dla Burzy: A. Piętka, M. Piętka
Burza: Wilczek, Śledź, P. Piętka, Saganek, A. Piętka, Błachnio, Osiak (Trzeciak), Dobrowolski, Bylinka, Winek (S. Konarzewski), M. Piętka.

Pierwszy w sezonie remis zaliczyli zawodnicy KS Puznówki 96. Mecz outsidera warszawskiej A-Klasy z Borem Regut nie przyniósł żadnej bramki.

KS Puznówka ? Bór Regut 0:0