Metamorfoza Orła Unin

Opublikowano: 26 wrzesień 2011, 09:56 Kategoria Sport
piłka nożnazryw soboleworzeł uninwilga miastkówsęp żelechów

Dwa zwycięstwa, remis i porażka to bilans drużyn z powiatu garwolińskiego w 7. kolejce siedleckiej Ligi Okręgowej. Szaleńczą pogoń w odrabianiu strat kibicom zafundowali zawodnicy Orła Unin.

- Po pierwszej połowie mogliśmy spokojnie przegrywać 0:5 lub 0:6, skończyło się tylko na 0:3. Graliśmy katastrofalnie ? ocenił pierwsze 45 minut spotkania z ŁKS Łochów Cezary Wągrodzki, szkoleniowiec Orła.

Zawodnicy z Unina przebudzili się dopiero w drugiej połowie. Najpierw Cezary Jóźwicki trafił z karnego, później w zamieszaniu pod bramką ŁKS przytomność zachował Jarosław Duchna. Trzecią bramkę strzelił Jóźwicki po prostopadłym podaniu z głębi pola. ? Mieliśmy kolejne sytuacje na objęcie prowadzenia, ale zabrakło szczęścia. Goście w drugiej połowie nie istnieli na boisku ? dodał trener Wągrodzki.

Orzeł Unin 3:3 ŁKS Łochów
Bramki dla Orła: Cezary Jóźwicki 2, Jarosław Duchna
Orzeł: Paśnik, Mikulski (Pałyska), A. Brych, Kościesza, Wągrodzki (Kisiel), Ł. Ziółek, Piesio, Duchna (Przybysz), P. Brych, Gazda, Jóźwicki.

Łatwo drugie zwycięstwo w lidze wywalczyli zawodnicy Sępa Żelechów. Pięć bramek strzeloneych Koronie Olszyc to najmniejszy wymiar kary dla outsidera okręgówki. Gdyby gospodarze wykazali się większą skutecznością mogliby pokusić się o wynik dwucyfrowy. Bardzo dobry mecz w barwach Żelechowa zagrał, pozyskany przed sezonem ze Zrywu Sobolew, Marcin Cieśla, który ustrzelił hat-tricka.

Sęp Żelechów 5:0 Korona Olszyc
Bramki: Marcin Cieśla 3, Wojciech Buhowicz, Paweł Mazurek
Sęp: Flisek, Łukasiak, Jaśkiewicz, Stoń, M. Skwarek(Kiliszek), Cieśla, Cegiełka (Deres), P. Skwarek (Marchlak), Buhowicz, Mazurek, Goliszewski (Kaczmarczyk).

Zryw Sobolew ma za sobą kolejny mecz z drużyną czołówki ligi. Gospodarze po emocjonującym meczu pokonali Mazovię Mińsk Mazowiecki 4:3.

Zryw Sobolew ? Mazovia Mińsk Mazowiecki 4:3
Bramki dla Zrywu: Marek Górski, Tomasz Marcińczak, Michał Wiśnioch
Zryw: Kępka, B. Zackiewicz, Kazimierak, Wasiulewski, T. Zackiewic, Kwaśniak (Baran), Tywanek, Więckowski (Michalec), Marcińczak, Górski, Wiśnioch.

W innym meczu drużyna z powiatu garwolińskiego Wilga Miastków przegrała na wyjeździe z Zorzą Sterdyń 2:4. Do przerwy zawodnicy Pawła Kowalskiego przegrywali już 0:3. Druga połowa była już lepsza w wykonaniu Wilgi. Po 20 minutach od wznowienia goście mieli na koncie dwie bramki. Przyjezdni byli bliscy wyrównania, ale to ostatecznie gospodarze strzelili czwartą bramkę.

Zorza Sterdyń ? Wilga Miastków 4:2