Płomień Górki z pucharem wójta gminy Garwolin

Opublikowano: 27 marzec 2017, 07:30 Kategoria Sport
miętnegmina garwolinpiłka nożna

10 drużyn wzięło udział w piłkarskim II Turnieju o Puchar Wójta Gminy Garwolin rozgrywanym na boiskach Powiatowego Centrum Sportu w Miętnem. Najlepsi okazali sie zawodnicy Płomienia Górki.

Wczorajsza rywalizacja na dwóch boiskach ze sztuczną nawierzchnią przebiegała najpierw w dwóch grupach. Najlepsze zespoły z tej fazy awansowały do półfinałów.

Turniej wygrał Płomień Górki, który w finale pokonał Jastrzębie Borowie 5:0. Trzecie miejsce dla KS Leszczyny. Podgarwolińska drużyna w spotkaniu o brąz pokonała Wilka Wilkowyję 2:1.

Najlepszym bramkarzem został Artur Krawczyk z Wilka, najlepszym zawodnikiem Kacper Prusiński z Jastrzębia. Tytuł najlepszego strzelca zdobył Damian Matysiak z Płomienia. Puchary i nagrody wręczali patron turnieju wójt gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk oraz dyrektor Powiatowego Centrum Sportu Andrzej Kujda.