5. i 6. kolejki GLH: Długie granie w długi weekend

Opublikowano: 11 styczeń 2017, 08:42 Kategoria Sport
glhfutsal
Ten artykuł przeczytasz w 3 - 5 min.

To pierwsze ?podwójne? granie w Gminnej Lidze Halowej, ale nie ostatnie. Zawodnicy nie próżnowali w długi weekend, w trakcie którego rozegrali dwie serie spotkań.

5. kolejka GLH (8 stycznia)
W tym meczu o niespodziankę było trudno. Lech Team rozgromił Return 14:1. Ponownie błyszczał Arkadiusz Zalewski, który strzelił pięć goli, w tym dwa już w pierwsze minucie spotkania.

Lech Team ? Return Husaria 14:1 (6:1)
Bramki: Arkadiusz Zalewski 1?,1?,11?,13?,34?, Jakub Białecki 16?, Michał Wiśnioch 16?, Bartosz Zackiewicz 24?,33?, Filip Korycki 27?,30?,30?, Przemysław Głowala 28?, Daniel Fic 33?(Lech) - Piotr Sitnik 12? (Return)

Kolejny wysyp bramek w meczu z udziałem juniorów Snajpera. Tym razem w roli piłkarskiego kata Weekend Łaskarzew. Zwycięstwo 30:2 było podwójnie rekordowe ? najwyższej wygranej w pięcioletniej historii rozgrywek oraz największej liczby strzelonych bramek w jednym meczu. 18-krotnie (!) bramkarza rywala pokonał Sebastian Kaczyński.

Snajper Sośninka Juniorzy ? Weekend Łaskarzew 2:30 (1:13)
Bramki:
Jakub Sikora 15?, Dawid Kowalski 28? (Snajper) - Sebastian Papiernik 3?,5?,7?,37?,40?, Sebastian Kaczyński 9?,10?,11?,12?,12?,14?,19?,20?,24?,29?,30?,31?,33?,35?36?,38?,39?,40?, Emil Anusiewicz 5?,26?,32?, Łukasz Kulka 6?, Michał Zalewski 23?, Rafał Świder 23?, Daniel Wójcik 29?(Weekend)

Kosynierzy nie zdołali powstrzymać niepokonanych zawodników Baldaccini. Drużyna z Maciejowic do przerwy przegrywała 1:3. Po zmianie stron rywal szybko strzelił kilka bramek, które zdecydowały o wygranej 9:3.

Kosynierzy Maciejowice ? Baldaccini 3:9 (1:3)
Bramki:
Przemysław Gazda 13?, Damian Krupa 33?,37? (Kosynierzy) - Grzegorz Korycki 3?28?,37?, Dariusz Zając 4?, Piotr Szczypek 13?, Piotr Brzostowski 22?,34?, Przemysław Alot 29?,30?(Baldaccini)

W tym przypadku można mówić o niespodziance. Piekarze z KW pokonali Starboys-ów 7:5, mimo że do przerwy byli na jednej minusie jednej bramki.

Starboys ? KWS Żabczyńscy 5:7 (3:2)
Bramki:
Damian Banasiewicz 18?,40?,Piotr Grylak 20?,Łukasz Widłak 20k.,34?k.,38?, Dominik Cichecki 40?(Starboys) - Dawid Puchalski 14?, Wojciech Borkowski 19?k., Tomasz Jarzyna 25?,32?, Tomasz Paciorek 29?(KWS)

W meczu na szczycie 5. kolejki Kisiel Team pokonał Wisłę 5:3. Lider rozgrywek szybko strzelił dwa gole, co ustawiło spotkanie.

Kisiel Team ? Wisła Podwierzbie 5:3 (2:0)
Bramki:
Damian Paśnicki 3?,38?, Krzysztof Kwaśniak 6?, Patryk Kisiel 21?, Mateusz Sadowski 30?(Kisiel) - Kamil Krupa 23?, Dariusz Pogoda 33?, Rafał Sitnik 40? (Wisła)

Rzadko na parkiecie w Woli Łaskarzewskiej padają remisy. Tak było w spotkaniu Królewski Team z Top Team Wola Rowska. Na minutę przed końcem bliżej trzech punktów był Top Team, ale gol Karola Wałachowskiego w 40. minucie dał Królewskim remis 3:3.

Królewski Team ? Top Team Wola Rowska 3:3 (2:1)
Bramki:
Karol Wałachowski 3?,40?, Rafał Paćkowski 11?(Królewski) - Kamil Brzostowski 20?, Dominik Alot 24?,34? (Top)

6. kolejka GLH (8 stycznia)

Po raz kolejny zaskoczyli piłkarze KWS, którzy urwali punkty faworytom z Baldaccini. Po bezbramkowej pierwszej połowie, w drugiej na prowadzenie wyszli Piekarze. Rywal niedługo później wyszedł na prowadzenie, ale ostatnie słowo należało do KWS.

Baldaccini ? KWS Żabczyńscy 2:2 (0:0)
Bramki:
Przemysław Alot 32?,34? (Baldaccini) - Tomasz Jarzyna 29?,37? (KWS)

Bez niespodzianki w meczu Snajpera ze Starboys. Młodzież z Sośniki tym razem doświadczenie zebrała w meczu przegranym 3:15.

Snajper Sośninka Juniorzy ? Starboys 3:15 (2:8)
Bramki:
Jakub Sikora 2?,5?, Dawid Kowalski 26? (Snajper) - Dawid Błaszkiewicz 5?,Mateusz Cieślak 7?, Łukasz Widłak 8?,17?,20?,28?,36?,40?, Piotr Winek 9?,18?,27?, Damian Banasiewicz 11?, Daniel Kosobucki 21?,23?, Łukasz Cichecki 35? (Starboys)

Potknięcie Baldaccini wykorzystał Kisiel Team. Drużyna pokonała wysoko Return Husaria i została liderem rozgrywek z kompletem zwycięstw.

Return Husaria ? Kisiel Team 2:9 (1:6)
Bramki:
Michał Choim 13?, Karol Płatek 28?(Return) - Patryk Kisiel 4?, Mateusz Sadowski 6?,30?, Marek Górski 6?, Albert Siembora 10?,12?,17?, Michał Karpiarz 27?,38?(Kisiel)

Emocji nie brakowało w spotkaniu Weekend ? Top Team. Ci drudzy do przerwy prowadzili 2:0. W drugiej połowie zdecydowanie lepiej zagrał Weekend, który ostatnie 20 minut wygrał 7:1.

Weekend Łaskarzew ? Top Team Wola Rowska 7:3 (0:2)
Bramki:
Rafał Świder 24?,Sebastian Papiernik 29?,40?, Sebastian Kaczyński 31?,35?k.p.,36?, samobójcza 40?(Weekend) - Bartłomiej Poświata 2?,32?, Dominik Alot 5? (Top)

Niektórzy w tym meczu liczyli na niespodziankę, ale się jej nie doczekali. Lech Team pewnie pokonał Królewski Team i nadal zajmuje miejsce w ścisłej czołówce zmagań.

Królewski Team ? Lech Team 2:13 (2:5)
Bramki:
Karol Wałachowski 10?,14? (Królewski) - Marcin Makulec 1?, Bartosz Zackiewicz 4?, Arkadiusz Zalewski 11?,13?,25?,32?,34?,37?,39?,39?, Daniel Fic 15?k., samobójcza 22?, Jakub Białecki 33?(Lech)

Kontaktu z czołówką nie traci Wisła Podwierzbie. W derbach gminy Maciejowice Wisła pokonała Kosynierów 6:3.

Kosynierzy Maciejowice ? Wisła Podwierzbie 3:6 (1:2)