4. kolejka GLH: Pierwsze starcie faworytów

Opublikowano: 20 grudzień 2016, 07:32 Kategoria Sport
glhfutsal

W hicie 4. kolejki Gminnej Ligi Halowej Futsal Cup Weekend Łaskarzew pokonał Lech Team 5:1. W pozostałych spotkaniach wygrywali faworyci.

Aspiracje do zajęcia miejsca w ścisłej czołówce potwierdziła Wisła Podwierzbie. Potwierdzeniem wygrana z ekipą Starboys 7:3.

Wisła Podwierzbie ? Starboys 7:4 (3:2)
Bramki:
Dariusz Pogoda 1?,35?, Rafał Sitnik 16?,35?, Patryk Metera 17?, samobójcza 24?, Emil Kuczyński 35?(Wisła) - Dominik Cichecki 2?, Mateusz Cieślak 18?, Dawid Błaszkiewicz 23?,37? (Starboys)

Po pierwsze zwycięstwo sięgnął zespół Top Team. Drużyna  z Woli Rowskiej pewnie pokonała Return, choć to zawodnicy Husarii jako pierwsi strzelili bramkę.

Return Husaria ? Top Team Wola Rowska 2:7 (1:3)
Bramki:
Karol Płatek 2?, Michał Wojdat 40? (Return) - Kamil Balas 6?, Albert Kondej 13?,27?, Przemysław Zowczak 20?, Bartłomiej Poświata 25?, Arkadiusz Korycki 31?, Sebastian Kisiel 36? (Top)

Porażka 4:12 to najmniejsza z dotychczasowych juniorów Snajpera Sośninka. Tym razem doświadczenie nastolatkowie z gminy Łaskarzew zdobywali w spotkaniu z Kisiel Team, który dzięki wysokiej wygranej objął fotel lidera.

Snajper Sośninka Juniorzy ? Kisiel Team 4:12 (2:7)
Bramki:
Mateusz Głowacki 2?,33?, Jakub Sikora 16?, Dawid Kowalski 35? (Snajper) - Patryk Kisiel 8?,16?,22?,25?, Krzysztof Kwaśniak 8?,12?, Marek Górski 9?,29?,36?, Albert Siembora 15?,27?, Kamil Michalczyk 18? (Kisiel)

Na podium rozgrywek wskoczył zespół Baldaccini, który w żadnym momencie spotkania nie był zagrożony ze strony Królewskiego Teamu. W drużynie zwycięzców po hat-tricku ustrzelili Dariusz Zając i Piotr Szczypek.

Baldaccini ? Królewski Team 10:2 (3:0)
Bramki:
Dariusz Zając 2?,28?,30?, Patryk Kędzior 9?, Piotr Szczypek 16?,25?,39?, Grzegorz Korycki 23?, Michał Kępka 35?, Przemysław Alot 40? (Baldaccini) - Damian Kosicki 22?, Tomasz Mika 34? (Królewski)

W hicie kolejki, być może całej ligi, Weekend pokonał Lech Team 6:5. Po pierwszych 20 minutach wyraźnie na prowadzeniu był Weekend, który wypunktował rywali, aplikując aż pięć goli, tracąc przy tym tylko jednego gola. Po przerwie zawodnicy Lecha do stanu 4:5 przy ośmiu minutach do końca spotkania. Po upływie czterech na listę strzelców wpisał się Sebastian Papiernik. W ostatniej minucie gola na 5:6 strzelił Arkadiusz Zalewski, ale na więcej nie starczyło czasu. Lech poniósł pierwszą porażkę w rozgrywkach i zrównał się punktami z Weekendem.

Weekend Łaskarzew ? Lech Team 6:5 (5:1)
Bramki:
Kacper Kozikowski 4?, Sebastian Papiernik 4?,36?, Sebastian Kaczyński 6?,16?, Mateusz Mikulski 10?(Weekend) - Filip Korycki 8?, Marcin Cieśla 22?, Michał Wiśnioch 27?, Arkadiusz Zalewski 32?,40? (Lech)

Miejsce tuż za podium utrzymują Kosynierzy. Debiutanci z Maciejowic tym razem pokonali zespół KWS Żabczyńscy ]11:3.

Kosynierzy Maciejowice ? KWS Żabczyńscy 11:3 (6:2)