Pierwsze zwycięstwo Sępa

Opublikowano: 12 wrzesień 2011, 12:28 Kategoria Sport
piłka nożnasęp żelechówzryw soboleworzeł uninwilga miastków

W małych derbach powiatu garwolińskiego Sęp Żelechów pokonał Wilgę Miastków 3:1. Po trzy oczka sięgnął też Zryw Sobolew. Orzeł Unin tym razem bez zdobyczy punktowych. Na boiskach siedleckiej Ligi Okręgowej rozegrano 5. serię spotkań.

Nie najlepiej udał się powrót na boisko zawodnikom Orła Unin. Gospodarze przegrali z Victorią Kałuszyn 1:3. Pierwsza połowa należała do gości. Bramki dla Victorii padły w 12. i 35. minucie meczu. Po przerwie Orzeł przystąpił do ataków. W 60. minucie Łukasz Ziółek wyłożył piłkę Cezaremu Jóźwickiemu, który miał przed sobą tylko bramkarza gości. ?Pekpol? strzelił bramkę kontaktową.

Do wyrównania mógł doprowadzić Piotr Brych, ale w sytuacji ?sam na sam? nie udało mu się pokonać goalkeepera gości. Orzeł pechowo stracił trzecią bramkę. ? Po akcji Piotra Brycha mieliśmy rzut rożny. Piotrek Ziółek wrzucił na głowę Łukasza Ziółka. Uderzenie trafiło w poprzeczkę. Goście przejęli piłkę i z kontry strzelili na 1:3 ? relacjonuje Cezary Wągrodzki, trener Orła.

Orzeł Unin ? Victoria Kałuszyn 1:3
Bramka dla Orła: Cezary Jóźwicki
Orzeł: Paśnik, Gazda (Parzyszek), Szczepański, A. Brych, Kościesza, Duchna(Pałyska), Piesio, Ł. Ziółek, P. Ziółek, Jóźwicki (Przybysz), P. Brych.{xtypo_download}

Pierwsze ligowe zwycięstwo zanotował Sęp Żelechów, który pokonał rywala zza miedzy, Wilgę Miastków 3:1. Pierwsza bramka dla gospodarzy padła po nieporozumieniu stopera Wilgi z bramkarzem. W pierwszej akcji drugiej połowy Sęp podwyższył na 2:0. W tej części gry żelechowianie stosowali długie podania na szybkich napastników. Po jednym z takich zagrań Piotr Owczarczyk strzelił bramkę na 3:0. W ostatniej minucie spotkania honorowe trafienie dla gości zanotował Piotr Domański.

{xtypo_download}Sęp Żelechów ? Wilga Miastków 3:1
Bramki: Marcin Cieśla, Wojciech Buhowicz, Piotr Owczarczyk - Piotr Domański
Wilga:
Czarny, Mucha(Miszkurka), Zając, Brych(Ł. Biedrzycki), M. Biedrzycki, Bogusz(Baran), Kondej K. Celej, Cichecki, Belka(Kowalski), Domański.
Sęp: Flisek, Łukasiak, Jaśkiewicz, Stoń, Kwiatkowski, Cieśla (Kiliszek), P. Skwarek (Szulc), Cegiełka, K.Skwarek (Buhowicz), P.Owczarczyk (Marchlak), Mazurek.

W drugim mecz z rzędu Zryw Sobolew strzela trzy bramki rywalom. Tym razem piłkę z siatki wyjmował bramkarz Czarnych Węgrów. Wynik spotkania otworzył Michał Wiśnioch, dla którego było to piąte trafienie w sezonie. W drugiej połowie zawodnicy Zrywu dwukrotnie podwyższali wynik. Gole strzelali Damian Baran i Marek Górski.

Zryw Sobolew ? Czarni Węgrów 3:0
Bramki: Michał Wiśnioch, Damian Baran, Marek Górski