Wilga II punktuje

Opublikowano: 04 maj 2016, 09:40 Kategoria Sport
wilga II garwolinmarcoviapromnik

Pierwszy punkt od końca września zdobyli zawodnicy Wilgi II Garwolin. GKS zremisował bezbramkowo z Marcovią 2000 Marki. Nieoczekiwanej porażki doznał Promnik Łaskarzew.

Niedzielne spotkanie w Garwolinie miało zacięty przebieg. Oba zespoły stworzyły sobie kilka dogodnych okazji do zdobycia gola. Na początku spotkania po akcji Konrada Woźniaka w dobrej sytuacji znalazł się Michał Macioszek, ale skrzydłowy był na pozycji spalonej. Tuż przed przerwą do bramki z najbliższej odległości nie trafił Wojciech Migas.

Goście w pierwszej połowie stwarzali zagrożenie po bramką Patryka Tkaczewskiego. W pierwszych minutach bramkarz Wilgi popisał się kapitalną interwencją po mocnym strzale z pola karnego. Po zmianie stron goście trafili do bramki gospodarzy, ale sędzia dopatrzył się w tej sytuacji spalonego. W odpowiedzi na próbę przelobowania bramkarza z 30 metrów zdecydował się Bartłomiej Sitek. Losy spotkania, w doliczonym czasie gry, mógł zmienić Woźniak. Napastnik przegrał jednak pojedynek sam na sam z bramkarzem Marcovii.

W innym meczu 22. kolejki warszawskiej Ligi Okręgowej Promnik Łaskarzew nieoczekiwanie przegrał z Agape Białołęka 1:2. W następnej serii spotkań ŁKS podejmie na własnym boisku Świt II Nowy Dwór Mazowiecki. Wilga zagra w Józefowie.

Wilga II Garwolin ? Marcovia 2000 Marki 0:0
Wilga II: Tkaczewski, Pleskto, Grązka, Tracz, Brych, Macioszek (78` Rutkowski), Wielgosz, Godlewski, Wągrodzki (70` Mikulski), Woźniak, Migas (46` Sitek)