Falstart Wilgi II. 0:8 w Tłuszczu

Opublikowano: 22 marzec 2016, 06:46 Kategoria Sport
wilga II garwolinpromnik

Od wysokiej porażki na wyjeździe rundę wiosenną warszawskiej Ligi Okręgowej rozpoczęli zawodnicy Wilgi II Garwolin. Podopieczni Jacka Tracza ulegli Bobrowi Tłuszcz 0:8. W meczu na szczycie Promnik Łaskarzew zremisował z Legionovią II Legionowo.
Sobotni powrót do rozgrywek rezerw IV-ligowca nie należał do udanych. Już po 12 minutach Bóbr prowadził 2:0 po składnych kontrach wyprowadzonych w wyniku strat zawodników GKS. W 19. minucie obrońcy Wilgi nie upilnowali rywala, który głową posłał piłkę do siatki.

Po okresie zdecydowanej przewagi Bobra, do głosu doszli goście. Precyzyjny strzał Tomasza Biernackiego, zmierzający w okienko bramki, w ostatniej chwili nad poprzeczkę przeniósł bramkarz miejscowych. Dwukrotnie bliski oddania celnego strzału był Mateusz Wągrodzki. Szczęścia w zamieszaniu podbramkowym zabrakło Wojciechowi Majsterkowi.

Początek drugiej połowy to niestety kolejne trafienia dla drużyny z Tłuszcza. Karygodne błędy w obronie sprawiły, że Bóbr prowadził już 5:0. ? Przy takim wyniku rozsypaliśmy się jak domek z kart. O normalnej grze nie mogło być mowy ? relacjonuje trener Wilgi II Jacek Tracz. Jak przyznaje w spotkaniu inauguracyjnym piłkarską wiosnę, z przyczyn losowych, zabrakło w jego zespole pięciu zawodników.

W meczu na szczycie warszawskiej okręgówki Promnik Łaskarzew zremisował z Legionovią II Legionowo 2:2 i zachował pozycję lidera. W sobotę w Serocku Wilga II zagra z Sokołem. ŁKS podejmie Grom Warszawa.

Bóbr Tłuszcz ? Wilga II Garwolin 8:0 (3:0)
Wilga II: Baczewski, Pleskot (60` Grudniak), Korgul, Wielgosz, Brych, Woźniak, Piesio, Biernacki, Wągrodzki, W. Majsterek, Macioszek (70` Migas).