Tenisowe zmagania w Puznówce

Opublikowano: 10 marzec 2016, 08:17 Kategoria Sport
tenis stołowypuznówka

W hali sportowej przy PSP w Puznówce rozegrano 5. Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego. Rozgrywki zostały zorganizowane przez Klub Sportowy Puznówka 1996, a honorowy patronat nad turniejem objął Starosta Powiatu Garwolińskiego Marek Chciałowski.

Sędzią głównym turnieju był Robert Barański. W turnieju wzięli udział najlepsi zawodnicy z powiatu garwolińskiego. Rozgrywki były bardzo emocjonujące, na bardzo wysokim sportowo poziomie. Zawodnicy za swoje zmagania trzymali pamiątkowe dyplomy, medale i puchary. Turniej indywidualny wygrał Paweł Gajda przed Andrzejem Głodkiem, Marcinem Kurmankiem i Konradem Owczarczykiem.

Podczas turnieju dokonano podsumowania i wręczenia nagród za udział w Powiatowej Lidze Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna LO ?LELEWEL? Żelechów,  drugie UKS Zakrzewski Żelechów, a trzecie ZSP Nr 2 Garwolin. Kolejne miejsca: 4. KOSYNIERZY Maciejowice, 5. MOW Wola Rowska, 6. MOW Borowie.