Słaby mecz 4CV w Skaryszewie

Opublikowano: 02 marzec 2016, 14:33 Kategoria Sport
siatkówka4cv

Piątą porażkę w sezonie ponieśli zawodnicy SPS 4CV. Siatkarze z Garwolina ulegli na wyjeździe Olimpowi Skaryszew 1:3 (-19, 26, -16, -20).

W niedzielnym pojedynku zespół z Garwolina musiał radzić sobie bez podstawowego rozgrywającego. Pawła Grabowskiego zastąpił Łukasz Trzmielewski. Szansę na grę od pierwszego gwizdka dostał także nominalnie drugi atakujący Kamil Trzpil.

Niestety SPS nie zaliczył meczu do udanych. Jedyne na co było stać gości podczas niedzielnego spotkania to wygranie drugiego seta, w którym co ciekawe Olimp prowadził już sześcioma punktami. ? Biliśmy głową w mur. Przeciwnikowi wychodziło wszystko, nam kompletnie nic ? skomentował krótko trener SPS Jakub Sokołowski.

Następny ligowy mecz siatkarze z Garwolina rozegrają dopiero 13 marca, na wyjeździe ze Spartą Grodzisk Mazowiecki. Dłuższą przerwę w rozgrywkach, zespół 4CV wykorzysta na jutrzejszy sparing z Huraganem Wołomin oraz weekendowy udział w turnieju w Płońsku.

UKS Olimp Skaryszew ? SPS 4CV Garwolin 3:1 (19, -26, 16, 20)

4CV: Trzmielewski, Trzpil, Kisiel, Rosłaniec, Wilki, Poreda, Ozimek (libero) ? Harazim, Skrajny, Zawisza.