Opublikowano: 16 grudzień 2015, 07:16 Kategoria Sport
futsalglh
Ten artykuł przeczytasz w 2 - 4 min.

Gepard, Baldaccini, Weekend i Motor to wciąż niepokonane zespoły w tegorocznych rozgrywkach Gminnej Ligi Halowej Futsal Cup.

Drużyny przewodzące stawce solidarnie wygrywały niedzielne spotkania 3. serii gier. Najwięcej emocji przyniósł mecz Motoru z Returnem.

Po pierwszych 20 minutach bliżej pierwszego zwycięstwa w rozgrywkach był Return. Niedługo po przerwie wynik wyrównał Piotr Długosz. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów, w ostatniej minucie gry Adam Paszkowski trafił do siatki i zapewnił trzeci komplet oczek swojej drużynie.

Motor Leokadia ? Return Husaria 4:3 (2:3)
Bramki:
Patryk Kędzior 1?, 3?, Piotr Długosz 26?, Adam Paszkowski 40?(Motor) - Piotr Sitnik 2?,3?, samobójcza 18? (Husaria)

Do niemal bratobójczego pojedynku doszło w meczu Geparda z Sobieniami. W zespole z powiatu otwockiego występuje kilku zawodników grających na trawie w Amurze Wilga, a ci na hali w Dąbrowie występują pod nazwą Gepard. Niepokonani w rozgrywkach odnieśli przekonywujące zwycięstwo 9:1. Jedno z trafień zaliczył, znany z ofensywnej gry w polu, bramkarz zespołu z Wilgi Daniel Fic.

Gepard Wilga ? Sobienie Team 9:1 (4:1)
Bramki:
Daniel Fic 6?, Arkadiusz Zalewski 7?, Jarosław Mikulski 10?,26?, Damian Matysiak 15?, Przemysław Głowala 28?, Michał Zalewski 39?, Tomasz Jarzyna 35?, Dominik Cichecki 33?(Gepard) - Mateusz Jóźwicki 17? (Sobienie)

Bardzo wysoką średnią strzelonych goli na mecz obniżyli nieco piłkarze Baldaccini. Tym razem pokonali przeciwnika ?tylko? 8:3. 13. i 14. trafienia w lidze zaliczył Grzegorz Korycki.

Gold Team ? Baldaccini 3:8 (1:3)
Bramki:
Dawid Baran 12?, Wojciech Borkowski 32?, Michał Jaworski 40? (Gold) - Daniel Paziewski 11?,35?,37?, Piotr Brzostowski 13?, Dariusz Zając 17?, Grzegorz Korycki 30?,40?(k.p.),40?(k.p.) (Baldaccini)

Łaskarzewski Weekend ograł Królewski Team 9:4. Hat-trickiem popisał się Łukasz Kulka, a ozdobą spotkania było atomowe uderzenie Filipa Gaca.

Weekend Łaskarzew ? Królewski Team 9:4 (4:1)
Bramki:
Łukasz Kulka 22?,23?,39?, Hubert Świder 4?,7?, Rafał Świder 23?, Filip Gac 35?, Kamil Kurach 12?, Mateusz Mikulski 5? (Weekend) - Dominik Soból 14?, Rafał Paćkowski 27?, Łukasz Kieliszek I 38?, Karol Wałachowski 40? (Królewski)

Wciąż bez punktu są Wolni Strzelcy, którzy tym razem ulegli Niewidomym Kielce 3:7.

Niewidomi Kielce ? Wolni Strzelcy 7:3 (3:1)
Bramki:
Damian Paśnicki 10?, Przemysław Alot 12?, Bartłomiej Alot 13?, Dominik Alot 21?, Albert Siembora 27?, Arkadiusz Korycki 31?,40? (Niewidomi) - Karol Płatek 14?,38?, Damian Płatek 30? (Wolni)

Także bez zdobyczy punktowych w rozgrywkach pozostaje drużyna GTW Dynamit. Już do przerwy zawodnicy przegrywali z Auto-Szczęch Team 0:6, bo ostatecznie ulec 1:8. Honorowe trafienie dla GTS zaliczył Radosław Zając.

Auto-Szczęch Team ? GTW Dynamit 8:1 (6:0)
Bramki:
Mateusz Michalec 14?, Marek Górski 19?, Grzegorz Kazimierak 12?,13?, Krzysztof Kwaśniak 21?,31?, samobójcza 8?,13?(Auto) - Radosław Zając 35? (GTW)

Drugie zwycięstwo odniósł Lech Team. W pojedynku z KWS Żabczyńscy zacięta była tylko pierwsza połowa, w której Lech prowadził już 5:1, aby w końcówce stracić trzy gole.

Lech Team ? KWS Żabczyńscy 8:4 (5:4)
Bramki:
Marcin Wiśnioch 7?, Bartłomiej Sitarek 8?,14?, Adrian Szarek 11?,33?, samobójcza 5?, Michał Wiśnioch 36?, Wojciech Buhowicz 29? (Lech) - Sebastian Kisiel 10?,15?, Marek Wichowski 20?(k), Dawid Puchalski 20? (KWS)

Komentarz Filipa Rutkowskiego, organizatora GLH: W III kolejce najwięcej emocji, zresztą już po raz kolejny, przyniósł mecz Motoru Leokadia. Wygrali z Returnem Husaria 4:3 zdobywając zwycięską bramkę na kilkanaście sekund przed końcem meczu. W pozostałych spotkaniach zwyciężali faworyci. Za tydzień gramy w sobotę i niedzielę, a więc GLH się mocno rozpędza.

Kolejne spotkania w GLH 19 i 20 grudnia.