Wilga II znowu przegrywa

Opublikowano: 17 czerwiec 2014, 08:51 Kategoria Sport
wilga II garwolinsnajperpromnikwisła maciejowicepuznówka

Wilga II Garwolin przegrała z na wyjeździe z liderem warszawskiej A-Klasy Borem Regut 2:5 (1:2) w przedostatniej kolejce sezonu.

Na spotkanie w Regucie Wilga wysłała juniorów. Zawodnicy Artura Trzpila dzielnie stawiali opór liderowi i do przerwy przegrywali jedynie 1:2. W drugiej połowie zespół, który w przyszłym sezonie zagra w Lidze Okręgowej, powiększył przewagę i ostatecznie wygrał 5:2.

W innych meczach 25. kolejki z udziałem drużyn z powiatu garwolińskiego sypnęło niespodziankami. Swoje mecze wygrały słabo spisujące się drużyny Wisły Maciejowice (6:1 z Victorią II Sulejówek) i KS Puznówka 1996 (3:2 z Sokołem Celestynów). Promnik Łaskarzew uległ na wyjeździe Wiśle Dziecinów 0:3.

W ostatniej kolejce spotkań Wilga II Garwolin podejmie na własnym boisku Snajpera Sośninkę. Jeśli zawodnikom z gminy Łaskarzew uda się obronić czwarte miejsce w tabeli, a z IV ligi spadną Victoria Sulejówek i Józefovia Józefów, wtedy Snajper uzyska prawo gry w LO.