11. kolejka GLH: Do końca tylko dwie serie spotkań

Opublikowano: 28 styczeń 2014, 07:58 Kategoria Sport
glhfutsal

Po tygodniu przerwy na parkiet hali sportowej w Woli Łaskarzewskiej wróciła Gminna Liga Halowa Futsal Cup. Na czele wciąż Impreza i Weekend. Z szansy dołączenia do czołówki nie skorzystał Cel Helenów.

Najbardziej zaciętym meczem niedzieli był pojedynek Wisły z Celem. Do przerwy obrońcy tytuły z Helenowa prowadzili 3:2. Tuż po przerwie podwyższyli prowadzenie na 4:2. Na 120 sekund przed końcowym gwizdkiem zawodnicy z Podwierzbia mieli do odrobienia tylko bramkę. Dzięki trafieniom Damiana Krupy i Damiana Barana, to ostatecznie Wisła cieszyła się ze zwycięstwa 7:6, komplikując sytuację obrońców tytułu.

Liderujące drużyny Imprezy i Weekendu pewnie sięgnęły po kolejne wygrane. Trudniej komplet oczek przyszło wywalczyć graczom z Łaskarzewa, którzy mierzyli się z Krimenem. O losach wyrównanego pojedynku przesądziła skuteczna gra w drugiej połowie Sebastiana Papiernika, na co dzień piłkarza Wilgi Garwolin. Impreza z kolei nadspodziewanie łatwo poradziła sobie z Dualtechem.

Porażkę Dualatechu wykorzystał Gepard. Zawodnicy z Wilgi wysoko pokonali Motor 11:4, przy wydatnej pomocy Michała Strzeżka, zdobywcy sześciu bramek.

W meczach na dole tabeli Ave Krzywda pokonało dąbrowską Husarię 9:2, a Granaty Młode Wilki 11:3. Zwycięstwo z Top Team dało Amatorom z Sośninki awans na 12. miejsce.

Do końca rozgrywek pozostały dwie kolejki spotkań. Wielki finał i podsumowanie GLH już 9 lutego.