LO: Sęp i Hutnik bez porażki

Opublikowano: 19 sierpień 2013, 17:08 Kategoria Sport
sępwilga miastkówhutnikzryw
Ten artykuł przeczytasz w 2 - 3 min.

Po letniej przerwie rozgrywki wznowiła siedlecka Liga Okręgowa. W dwóch pierwszych meczach goryczy porażki nie zaznały zespoły Sępa Żelechów i Hutnika Huta Czechy. Wilga Miastków ma na koncie trzy punkty. Zryw Sobolew na razie z zerowym dorobkiem.

Bardzo bliscy ogrania beniaminka na boisku w Siennicy byli zawodnicy Sępa Żelechów. Po bramce Michała Skwarka w pierwszej połowie goście stracili gola dopiero w 94. minucie. Pawlak dał się zaskoczyć z rzutu wolnego. ? Graliśmy bez kilku podstawowych graczy. Przewagę w posiadaniu piłki miał Fenix, który moim zdaniem będzie w czołówce tabeli, bo grają dobrą piłkę ? ocenia trener Sępa Marcin Cieśla.

We wczorajszym meczu Sęp miał dużo łatwiejszą przeprawę. Na boisku w Żelechowie gospodarze zaaplikowali rywalom aż 6 goli. Orzeł na mecz przyjechał w zaledwie 12-osobowym składzie. Na dodatek w 30. minucie przy stanie 2:0 z boiska wyleciał gracz z Łosic. ? Mecz od początku dobrze się dla nas ułożył. Po przerwie dominowaliśmy na boisku, choć rywalem mieli swoje okazję. Gdyby obie strony wykorzystały wszystkie sytuację byłoby 10:4 ? komentuje trener Sępa.

Najbardziej urodziwa była 5. bramka autorstwa Piotr Owczarczyka. Pomocnik pięknym uderzeniem z woleja z 12. metra zakończył składną akcję Sępa, w której gospodarze wymienili cztery podania z pierwszej piłki.

Fenix Siennica ? Sęp Żelechów 1:1 (0:1)
Bramka dla Sępa: Michał Skwarek
Sęp: Pawlak, Łukasiak, Szopa, Marcin Skwarek, Michał Skwarek, , Zackiewicz, Pogorzelski (Rudzki), Szulc (P. Mazurek), Owczarczyk, Marchlak (Szymanowski), Brych (Deres).
Sęp Żelechów ? Orzeł Łosice 6:0
Bramki: Piotr Pogorzelski, Marcni Szulc (karny), Łukasz Marchlak, Paweł Mazurek, Piotr Owczarczyk, Dawid Szymanowski
Sęp: Frankowski (Seroczyński), Michalik, Łukasiak, Marcin Skwarek, Michał Skwarek, Pogorzelski (Deres), Szulc (Szymanowski), P. Skwarek (Rudzki), P. Owczarczyk, P. Mazurek, Marchlak.

Bez porażki pierwsze mecze przeszedł Hutnik. Drużyna z Trąbek na inaugurację pokonała Zryw Sobolew 3:0. W niedzielnym meczu Hutnik zremisował w Łochowie z tamtejszym ŁKS 2:2.

Hutnik Huta Czechy - Zryw Sobolew  3:0 (1:0)
Bramki: Jakub Wardak, Łukasz Zalewski, Paweł Wilczek
Hutnik: P. Kardyka, Szostak (Ł. Zalewski), J. Kardyka, Krupieńczyk, A. Wardak, W. Wilczek, J. Wardak, R. Wardak, Kowalski, Bogdanowicz (Osiński ), P. Wilczek.
Zryw: Ulaszewski, M. Tywanek, Niewczas, Błachnio, Dziubak, Białecki (Buczek), Górski, Więckowski, Zabiegałowski (Poboży), Wiśnioch, Włodarczyk.
ŁKS Łochów ? Hutnik Huta Czechy 2:2

3-3 to bilans bramkowy po dwóch kolejkach Wilgi Miastków. W obu meczach podopieczni Tomasza Gugały mierzyli się z beniaminkiem. Wilga wygrała w Jabłonnej Lackiej i przegrali u siebie z Watrą Mrozy.

Jabłonianka Jabłonna Lacka ? Wilga Miastków 1:2
Bramki dla Wilgi: Piotr Domański, Jarosław Zając
Wilga: Czarny, Frelik, Zając, Cichecki, Wasilka, K. Aniszewski, Zieliński, Kondej, Domański (J. Biedrzycki), Ł. Biedrzycki (D. Wołoszka), Belka (Gajownik).
Wilga Miastków ? Watra Mrozy 1:2 (1:1)

Bramka: Michał Zieliński

Zryw Sobolew mecz 2. kolejki z Jabłonianką rozegra w środę.