Hokejowy wynik w sparingu Wilgi

Opublikowano: 27 lipiec 2013, 15:50 Kategoria Sport
wilga garwolinpogoń II siedlce

Porażką 4:5 zakończył się trzeci przedsezonowy sparing Wilgi Garwolin. W Siedlcach GKS przegrał z ligowym rywalem Pogonią II.
Pierwsza połowa układała się po myśli gości. Prowadzenie Wildze dał Bartłomiej Sitarek. Po przerwie przyjezdni prowadzili już 3:1. ? W pięć minut straciliśmy trzy bramki i to było kluczowe dla meczu. Przy stanie 3:5 rzutu karnego nie strzelił Sitarek, bramkarz Pogoni obronił ? mówi trener Wilgi Marek Krawczyk.

Tym razem szkoleniowiec Wilgi zdecydował się ustawić testowanego Piotra Sobótkę na lewym skrzydle. W drugiej połowie wystąpił testowany środkowy obrońca, o którym Marek Krawczyk nie chce nic powiedzieć. ? Będzie z nami w kolejnych testmeczach ? zdradza. Na listę strzelców oprócz Sitarka wpisywali się Michał Kępka i Kamil Zawadka. Ten ostatni wykorzystał rzut karny podyktowany za faul.
Za tydzień na boisku przy ul. II Armii WP w Garwolinie Wilga zagra z drużyną lubelskiej IV ligi Ruchem Ryki.

Pogoń II Siedlce ? Wilga Garwolin 5:4 (1:2)
Bramki dla Wilgi: Bartłomiej Sitarek 2, Michał Kępka, Kamil Zawadka
Wilga, I połowa: Mariak, Talar, Korgul, Świder, Zalewski, Papiernik, Bogusz, Kamil Zawadka, Sobóka, Sitarek, Kępka.
Wilga, II połowa: Mariak, Karol Zawadka, testowany, Szczęśniak, Zalewski, Baranowski, Bogusz, Kowalski, Sobótka, Parzyszek, Kępka.