24. kolejka LO: Deszcz pokonał futbol

Opublikowano: 28 maj 2013, 09:11 Kategoria Sport
uninhutnikzrywsępmiastków
Ten artykuł przeczytasz w 3 - 5 min.

Tylko dwie drużyny z powiatu występujące na boiskach siedleckiego okręgówki zdołały zagrać mecze 24. kolejki. Ulewy skutecznie powstrzymały zawodników Zrywu, Wilgi i Sępa. Hutnik popisał się kanonadą. Wyjazdową porażkę zaliczył Orzeł.

Po raz drugi w sezonie Hutnik wygrał mecz w hokejowych rozmiarach. Jesienią w Trąbkach poległa Wilga Miastków 3:9, w sobotę LKS Ostrówek 1:12. ? Pierwszą bramkę strzeliliśmy w 18. minucie. Do tego rywale, którzy przyjechali w jedenastu próbowali jeszcze coś grać. Później nie wychodzili z własnego pola karnego ? relacjonuje trener Hutnika Tomasz Barej. Najskuteczniejszymi zawodnikami gospodarzy byli Rafał Głabicki i Filip Gawinek, którzy strzelili po 4 bramki. Goście honorowe trafienie zaliczyli przy stanie 0:10.

Hutnik Huta Czechy - LKS Ostrówek 12:1 (4:0)
Hutnik: Rękawek, R. Wardak, Sabała, Wilczek, Jedynak, R. Głąbicki, J. Wardak, Kowalski, Zieliński, Piesio, Gawinek oraz Bogdanowicz, Trzmiel.

Brak koncentracji w pierwszych 10 minutach przesądził o porażce Orła w Jabłonnej Lackiej. Dwie szybko strzelone bramki wymusiły na gospodarzach taktykę defensywną. ? Mieliśmy trzy poprzeczki, 4-5 100-procentowych okazji do zdobycia bramki. Rywale po tych 10 minutach nie wychodzili z własnej połowy. Po raz kolejny okazało się, że nie mamy w drużynie egzekutora ? przyznał trener Orła Tomasz Talarek.

Jabłonianka Jabłonna Lacka - Orzeł Unin 2:0 (2:0)
Orzeł: Santorek, Pałyska (P. Brych), Ekert, S. Mikulski, D. Brych (P. Mianowski), Osiak, Ł. Piesio, Duchna, Krawczyk, J. Mikulski (A. Łubian), Parzyszek.

Nie odbyły się mecze w Sobolewie, Kałuszynie i Miastkowie Kościelnym. Wszystko przez intensywne opady deszczu. Mecze zostaną rozegrane w czerwcu.

Zryw Sobolew ? Mazovia Mińsk Mazowiecki, Victoria Kałuszyn - Sęp Żelechów, Wilga Miastków - Podlasie Sokołów Podlaski - przełożone na inny termin