20. kolejka LO: Trwa znakomita passa Wilgi

Opublikowano: 07 maj 2013, 15:42 Kategoria Sport
miastkówsępzrywhutnikunin

Tylko Wildze Miastków Kościelny udało się wywalczyć komplet punktów w weekendowej serii spotkań siedleckiej okręgówki.

W czwartym kolejnym meczu do bramki rywala trafił Piotr Domański. Trafienie dało cenne trzy punkty rewelacji wiosny w lidze okręgowej. W tym roku Wilga jeszcze nie przegrała zaliczając trzy zwycięstwa i dwa remisy. Jeśli dodać do tego trzy wygrane z końca rundy jesiennej, to bilans jest jeszcze bardziej korzystny. Po raz ostatni zawodnicy z Miastkowa Kościelnego przegrali w ligowym meczu 20 października!

Orzeł Łosice - Wilga Miastków 0:1
Bramka: Piotr Domański

W niedzielę w Trąbkach padło równie dużo bramek co jesienią w Kałuszynie. Po raz kolejny więcej trafień zaliczyła Victoria. Przez większość meczu to gospodarze nadawali ton rywalizacji. Hutnik prowadził 1:0, 2:1, 3:2. ? Znowu zabrakło pięciu ludzi do grania, a młodzi zmiennicy odstają poziomem od podstawowych graczy ? przyznał trener Tomasz Barej.

Hutnik Huta Czechy - Victoria Kałuszyn 3:5 (2:2)
Bramki dla Hutnika: Rafał Głabicki 2, Michał Zieliński
Hutnik: Kardyka, Trzmiel, Wilczek, Sabała, A. Wardak (P. Rękawek), J. Wardak, R. Głąbicki, Kowalski, Zieliński, Bogdanowicz (R. Wardak ), Gawinek.

Porażkę zaliczyła jedenastka z Żelechowa. W tym sezonie Sęp na wyjeździe nie zdobył nawet punktu.

Zorza Sterdyń - Sęp Żelechów 3:1 (1:1)
Bramka dla Sępa: Jarosław Rudzki

W eksperymentalnym składzie do Małkini udała się drużyna Orła Unin. Goście z gminy Górzno byli bliscy wywalczenia punktu. Orzeł w 40. minucie odpowiedział na trafienie MKS. Bramkę z rzutu karnego zdobył Łukasz Piesio. Po przerwie miejscowi po raz kolejny wyszli na prowadzenie. Wyrównał w 70. minucie Piotr Mikulski. ? Bramkę na 2:3 straciliśmy ok. 85 minuty. Gdybyśmy grali w pełnym składzie, moglibyśmy pokusić się o remis w tym meczu ? mówi trener Orła Tomasz Talarek.

MKS Małkinia - Orzeł Unin 3:2 (1:1)
Bramki dla Orła: Łukasz Piesio, Piotr Mikulski
Orzeł: Kisiel, P. Brych, M. Mikulski, Duchna, Ekiert, Osiak, Piesio, Cezary, Łubian, Parzyszek, J. Mikulski, (P. Mikulski).

Udaną pogoń swoim kibicom zafundowali zawodnicy Zrywu Sobolew. Podopieczni Andrzeja Goliszewskiego do przerwy pojedynku z Podlasiem przegrywali 0:2. Po zmianie stron, dzięki trafieniom Michała Wiśniocha, mecz zakończył się podziałem punktów.

Zryw Sobolew - Podlasie Sokołów Podlaski 2:2 (0:2)
Bramki dla Zrywu: Michał Wiśnioch
Zryw: Ulaszewski, Kwaśniak (Dziubak), P. Kazimierak, Więckowski, Tywanek (Michałek), Błachnio, Włodarczyk, W. Kazimierak, Paciorek (Białecki), Buczek (Poboży), Wiśnioch.