Ekonomik mistrzem powiatu

Opublikowano: 29 kwiecień 2013, 07:39 Kategoria Sport
siatkówkaekonomik

Podopieczni Sławomira Miernickiego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 zdobyli złote medale mistrzostw powiatu w siatkówkę. W decydującym meczu pokonali obrońców tytułu ZSP nr 2.

Turniej finałowy odbył się w ubiegłym tygodniu w ZSP nr 2. Najwięcej emocji kibicom dostarczył półfinał między gospodarzami a LO Garwolin. Dopiero tie-break rozstrzygnął o losach tego spotkania. W drugim półfinale garwoliński ?Ekonomik? pewnie wygrał z ZSR Miętne 3:0. Na osłodę nastoletnim siatkarzom ?Ogólniaka? zostały brązowe medale wywalczone po trzysetowym zwycięstwie nad kolegami z Miętnego. W wielkim finale obrońcy tytułu sprzed roku nie zdołali ponownie zdobyć złotych medali. ZSP nr 1 pokonał ZSP nr 2 3:1.

Skład złotych medalistów: Paweł Mikulski, Baran Mikulski Dawid, Kamil Łubian, Mateusz Janisiewicz, Dominik Pawlak, Cezary Banaszek, Andrzej Pawłowski, Mariusz Mucha, Tomasz Bytniewski, Karol Kaliński, Przemysław Rychlica, Kamil Rajdaszka.