Hokejowy wynik na koniec roku

Opublikowano: 17 listopad 2012, 10:19 Kategoria Sport
wilga garwolinjózefovia józefów

Porażką 4:5 (2:2) zakończył się ostatni w tym roku mecz IV-ligowej Wilgi Garwolin. Na boisku w Józefowie GKS w meczu kontrolnym zmierzył się z ligowym rywalem ? Józefovią.

Mecz toczony był bez tzw. napinki. Oba zespoły zaprezentowały otwartą grę w ofensywie. ? Chodziło o to, żeby pobiegać jeszcze na świeżym powietrzu. Graliśmy luźno. Trener Józefovii testował kilku zawodników, u nas zagrało 14 zawodników ? mówi trener Wilgi Marek Krawczyk. Do Józefowa nie pojechali kontuzjowani Mianowski, Edyk, Mariak. Ponadto zabrakło Grązki i Dróżdża. Z dobrej strony zaprezentował się 16-letni Piotr Szostak, strzelec 3. bramki dla GKS. ? To napastnik z drużyny juniorów rocznika 1996. Będziemy powoli go wprowadzać do gry w pierwszym zespole ? przyznaje szkoleniowiec.

Do połowy grudnia zawodnicy GKS będą spotykali się 2 razy w tygodniu na treningach w hali sportowej. Po 4 tygodniach przerwy początek przygotowań do rundy wiosennej zaplanowano na 15 stycznia.

Józefovia Józefów ? Wilga Garwolin 5:4 (2:2)
Bramki dla Wilgi: Kamil Zawadka, Marcin Makulec, Piotr Szostak, Piotr Baranowski
Wilga: Nurzyński, Karol Zawadka, Korgul, Szostak, Talar, Baranowski, Kamil Zawadka (Kajtowski), Bogusz, Puciłowski, Marcin Makulec (Wachnicki), Pyra (Szostak).