Wygrali w Warszawie. Baraże o krok.

Opublikowano: 14 kwiecień 2011, 21:01 Kategoria Sport
siatkówka4cv

Z uśmiechem na twarzy z Warszawy wracają siatkarze SPS 4CV. W spotkaniu przedostatniej kolejki II fazy rozgrywek IV ligi zawodnicy z Garwolina pokonali UKS Wilanów Powsinek 3:1.

- Pierwszego seta wygraliśmy spokojnie, o porażce w drugim zdecydowała końcówka. Dwie kolejne partie padły naszym łupem ? relacjonuje na gorąco dzisiejsze spotkanie Kamil Baran, środkowy 4CV.

W składzie zawodników SPS pojawiła się niespodzianka. Na pozycji libero zagrał Jakub Saganek. Andrzej Bieńko wchodził na boisko, ale tylko na zagrywkę.

4CV: Trzmielewski, Baran, J. Piotrowski, Kurek, Ozimek, Kisiel, Saganek (libero) ? Kaczyński, Bieńko, Nurzyński.

Przed ostatnią kolejką spotkań sytuacja w tabeli jest niezwykle interesująca. Losy awansu do baraży gry o III ligę rozstrzygną się w niedzielę (17 kwietnia) w Zawidzu. 4CV, aby nie dać się przeskoczyć drużynie Mega-Gim, musi na wyjeździe ugrać przynajmniej dwa sety. Ciekawie może wyglądać końcowe zestawienie w przypadku wygranej SKS 3:1. Wówczas drużyny z Zawidza i Garwolina będą miały po tyle samo punktów i identyczny bilans setów.