A-Klasowe zwycięstwa

Opublikowano: 08 maj 2012, 07:27 Kategoria Sport
hutnik huta czechypuznówkaburza pilawawisła maciejowice

Tylko KS Puznówka 96 nie wygrała meczu w rozgrywkach A-Klasy. Z pozycji lidera nie daje się zepchnąć Hutnik Huta Czechy. Cenne wyjazdowe zwycięstwa odnieśli zawodnicy Wisły Maciejowice i Burzy Pilawa.

Przy bardzo wysokiej temperaturze przyszło rozgrywać mecz Hutnika z Błękitnymi Stoczek Węgrowski. Goście niespodziewanie prowadzili do przerwy. Błąd Teperka, który za krótko podał do bramkarza, wykorzystał zawodnik gości, faulowany w polu karnym.

- Byłem zdenerwowany na swoich zawodników. Utrzymywaliśmy się przy piłce, ale nic z tego nie wynikało. Po reprymendzie w przerwie i słabszej dyspozycji rywali w drugiej połowie, gra układała się pod nasze dyktando ? przyznał Tomasz Barej, trener Hutnika.

Hutnik Huta Czechy ? Błękitni Stoczek Węgrowski 4:1 (0:1)
Bramki dla Hutnika: Łukasz Kowalski, Rafał Głąbicki, Marek Jasiński, Filip Gawinek
Hutnik: Rękawek, Teperek, A. Wardak, Sabała, Jeleń (Bogdanowicz), Z. Zalewski, Ł. Zalewski, Kowalski, R. Głąbicki, Gawinek, Jasiński (B. Głąbicki).

Wyniki i tabela siedleckiej A-Klasy

W warszawskiej A-Klasie wszystkie drużyny z powiatu garwolińskiego grały mecze na wyjeździe. Drugie zwycięstwo na wiosnę odniosła Wisła Maciejowice. Kosynierzy pokazali charakter w drugiej połowie meczu w Siennicy, kiedy musieli gonić wynik.

Fenix Siennica ? Wisła Maciejowice 1:2 (0:0)
Bramki dla Wisły: Damian Krupa, Mateusz Pracz

Po dwóch bramkach maturzysty Denisa Dobrowolskiego Burza Pilawa pokonała rezerwy Józefovii Józefów.

Józefovia II Józefów ? Burza Pilawa 1:2
Bramki dla Burzy: Denis Dobrowolski 2
Burza: Wilczek, T. Trzeciak, P. Patryk, Bylinka, M. Piętka, Golewski (Winek), Błachnio, Osiak, Boratyński, Dobrowolski, J. Konarzewski (S. Konarzewski).

Porażkę zaliczyli zawodnicy KS Puznówki 96, którzy ulegli 0:5 na boisku w Regucie.

Bór Regut ? KS Puznówka 96 5:0 (2:0)