W siedleckiej okręgówce

Opublikowano: 10 kwiecień 2012, 10:01 Kategoria Sport
wilga miastkówsęp żelechówzryw soboleworzeł unin

Tylko Orzeł Unin odniósł zwycięstwo w świątecznej kolejce siedleckiej Ligi Okręgowej. Pierwsze punkty na wiosnę stracił Zryw Sobolew. Wyniki po 0:3 zantowały zespoły Sępa Żelechów i Wilgi Miastków.

Przez większość spotkania dobrze w starciu z liderem prezentował się Sęp Żelechów. Miejscowi do przerwy bezbramkowo remisowali z Czarnymi Węgrów. Po zmianie stron błąd obrońcy Sępa sprawił, że goście wyszli na prowadzenie. Niedługo później doszło do kontrowersyjnej sytuacji. Piłka po strzale z rzutu wolnego Jarosława Łukasiaka trafiła w rękę zawodnika Czarnych, który znajdował się w polu karnym. Niestety dla gospodarzy sędzia nie odgwizdał jedenastki. Węgrowianie strzelili jeszcze dwie bramki.

Sęp Żelechów ? Czarni Węgrów 0:3 (0:0)
Sęp: : Jakubaszek, M. Skwarek, Jaśkiewicz, Kwiatkowski, Łukasiak, Deres (Marchlak), Cegiełka, Szulc, Buhowicz (Kapczyński), Mazurek, Leszek.

Wygrywa ten kto zdobywa więcej bramek ? mówi stare piłkarskie porzekadło. W meczu Wilgi Miastków z Tygrysem w Hucie Mińskiej goście stworzyli kilka stuprocentowych sytuacji do strzelenia bramki. Tymczasem to tylko gospodarze trafiali do bramki Mateusza Czarnego.

Tygrys Huta Mińska ? Wilga Miastków 3:0 (3:0)
Wilga: Czarny, Biedrzycki, Zając, Latuszek, Brych (Celej), Wielgosz (Sitek), Kondej, Mucha (Baran), Bogusz (Domański), Wołoszka, Cichecki.

Passę trzech zwycięskich meczów na wiosnę przerwał Zryw. Rezerwy II-ligowej Pogoni dwukrotnie prowadziły na boisku Zrywu. Gospodarzom udało się za każdym razem odrobić straty. Trafienia dla miejscowych zaliczył najskuteczniejszy zawodnik Michał Wiśnioch.

Zryw Sobolew - Pogoń II Siedlce 2:2 (1:1)
Bramki dla Zrywu: Michał Wiśnioch 2
Zryw: Kępka, B. Zackiewicz, Kazimierak, T. Zackiewicz, Michalec (Kwaśniak), Tywanek, Wasiulewski (Błachnio), Cieśla, Więckowski (Baran), Marcińczak (Gałązka), Wiśnioch.

Ważne trzy punkty zdobył Orzeł Unin, który pokonał Naprzód Skórzec 2:1.

Orzeł Unin ? Naprzód Skórzec 2:1 (1:1)