Ligowa zajawka

Opublikowano: 23 marzec 2012, 08:01 Kategoria Sport
piłka nożna

Dla zawodników lig okręgowych najbliższy weekend będzie drugim z emocjami ligowych spotkań. Po zimowej przerwie na boiska wracają zawodnicy warszawskiej A-Klasy.

- Oby była to jedyna porażka w tej rundzie ? przyznał po przegranej inauguracji z Józefovią (0:2) trener Wilgi Jacek Paśnik. Na kolejne straty punktów aspirujący do awansu wicelider z Garwolina nie może sobie pozwolić. Zdobycie kompletu oczek nie powinno być trudne w niedzielne popołudnie. Przy Sportowej GKS zagra z KS Wesołą. W pierwszym meczu w Warszawie Wilga wygrała 4:1.

Mecz o sześć punktów rozegra Promnik Łaskarzew. Wygrana podopiecznych Dariusza Winka z Mazurem Radzymin, przy jednoczesnej porażce drużyny z Wesołej w Garwolinie, może dać teoretycznie bezpieczną przewagę na strefą spadkową.

Warszawska Liga Okręgowa ? 19. kolejka
Mazur Radzymin (14) - Promnik Łaskarzew (12), 24 marca, 11:00, jesienią 1:5
Wilga Garwolin (2) - KS Wesoła (13), 25 marca, 15:30, jesienią 4:1

Trudne zadanie w siedleckiej okręgówce stoi przed zawodnikami Sępa i Wilgi. Do Żelechowa przyjeżdża trzecia drużyna ? ŁKS Łochów. Z kolei zespół z Miastkowa Kościelnego będzie próbował urwać punkty na boisku lidera w Mińsku Mazowieckim. Jedyną drużyną z powiatu, która na inaugurację sięgnęła po trzy oczka był Zryw Sobolew. Podopieczni Andrzeja Goliszewskiego będą chcieli zmazać plamę ze słabego występu 2. kolejki, kiedy przegrali w dalekiej Małkini 1:3. W Ostrówku dojdzie do spotkania sąsiadów w tabeli. Miejscowy LKS podejmie Orła Unin.

Siedlecka Liga Okręgowa ? 17. kolejka
LKS Ostrówek (9) - Orzeł Unin (8), 25 marca, 15:00, jesienią 2:3
Zryw Sobolew (2) - MKS Małkinia (16), 24 marca, 17:00, jesienią 1:3
Sęp Żelechów (13) - ŁKS Łochów (3), 25 marca, 15:30, jesienią 2:2
Mazovia Mińsk Mazowiecki (1) - Wilga Miastków (12), 24 marca, 15:45, jesienią 1:0

Po zimowej przerwie na boiska wracają zawodnicy warszawskiej A-Klasy. Na trudny teren do Rembertowa udaje się drużyna z Puznówki. Żądni rewanżu za wysoką porażkę z początku sezonu (0:9) będą zawodnicy Wisły Maciejowice w meczu z Vulcanem.

Warszawska A-Klasa ? 14. kolejka
AON Rembertów (3) ? KS Puznówka 1996 (8), 24 marca 2012, 15:00, jesienią 4:0
Wisła Maciejowice (12) - Vulcan Wólka Mlądzka (9), 25 marca, 16:00, jesienią 0:9