5:1 w sparingu Wilgi

Opublikowano: 08 marzec 2012, 21:46 Kategoria Sport
wilga garwolin

Odmłodzony zespół IV-ligowego GKP Targówek to kolejna drużyna, która znalazła się na sparingowym rozkładzie Wilgi Garwolin. GKS ograł gości ze stolicy 5:1. Grę podopiecznych Jacka Paśnika oglądali przedstawiciele Józefovii Józefów.

Do Miętnego IV-ligowy zespół przyjechał dzisiaj w bardzo młodzieżowym składzie. O dziwo to mniej doświadczeni goście z Warszawy lepiej prezentowali się na początku meczu. - Rywale rozbrykali się mocno w pierwszej połowie. Nasze dobre ustawienie sprawiło, że nie straciliśmy bramki. W drugiej części było lepiej. Było widać potrzebę przytrzymania dłużej piłki, czego nie udawało się zrealizować w pierwszych 45 minutach ? oceniał po spotkaniu Jacek Paśnik, trener Wilgi.

Przed przerwą do bramki GKP trafił Jan Endzelm. W pierwszych minutach drugiej połowy sędzia podyktował dwa rzuty karne dla GKS, które na bramki zamienił Łukasz Korgul. W końcówce drugą bramkę strzelił Endzelm. Ponadto przytomną dobitką po uderzeniu w poprzeczkę z rzutu wolnego Daniela Bogusza popisał się Paweł Pyra.

Już w drugim kolejnym sparingu grę Wilgi obserwowali wysłannicy lidera warszawskiej Ligi Okręgowej Józefovii Józefów, z którą Wilga zagra 17 marca cna inaugurację rundy wiosennej.

W dzisiejszym meczu, z powodów zawodowych, nie zagrał Łukasz Puciłowski. Dokumenty byłego zawodnika Victorii Sulejówek dotarły w tym tygodniu do klubu i 23-letni środkowy pomocnik stał się pełnoprawnym graczem GKS.

GKS Wilga Garwolin ? GKP Targówek 5:1 (1:0)

Bramki dla Wilgi: Jan Endzelm 2, Łukasz Korgul 2 (z rzutów karnych), Paweł Pyra

Wilga: Mariak, Zalewski, Grązka, Korgul, Mariusz Makulec, Dróżdż, Bogusz, Sitarek, Endzelm, Piorun, Kajtowski oraz Fic, Pyra, Baranowski, Wielgosz, Marcin Makulec.