Wystartowali w Biegu Kazików

Opublikowano: 05 marzec 2012, 09:47 Kategoria Sport
bieganieradomtruchtacz.pl

W V Biegu Kazików o Puchar Prezydenta Miasta Radomia nie zabrakło reprezentantów powiatu garwolińskiego. 10-kilometrową trasę ulicami Radomia pokonało ponad 500 zawodników.

Najszybciej trasę ulicami Radomia przebiegł Artur Kern z Hrubieszowa w czasie 29:18. Najlepiej z mieszkańców powiatu garwolińskiego poradził sobie Robert Świecak ze Zwoli Poduchownej (gm. Miastków Kościelny). 32-latek 10 km przebiegł w czasie 33:03, co dało mu 13. miejsce (5. w kategorii M30). Trzy pozycje za nim finiszował Marcin Gałązka z Rębkowa (33:55). Sportowcowi Powiatu Garwolińskiego ten czas dał 9. miejsce w kategorii M18. Wynik Agnieszki Latuszek z Garwolina dał jej 7. miejsce w kategorii K40.

Wyniki reprezentantów powiatu garwolińskiego

Uzupełnienie. Na 260. miejscu uplasował się Krzysztof Latuszek z Miętnego z klubu Truchtacz.pl z czasem 46:52.