Zamiast w Nowy Rok zagrali po świętach [wideo]

Opublikowano: 27 grudzień 2020, 19:36 Kategoria Sport
wilga garwolin

Oldboje Wilgi Garwolin pokonali seniorów GKS 6:2 (3:2) w tradycyjnym meczu noworocznym, który tym razem odbył się tuż po Świętach Bożego Narodzenia.

Początki noworocznego meczu przy Sportowej sięgają 1986 roku. W tym roku, byli i obecni zawodnicy oraz sympatycy klubu wybiegli na murawę nieco wcześniej. ? Od jutra wchodzą kolejne obostrzenia, więc spotkaliśmy się tym razem trochę wcześniej. Zgodnie z tradycją proszę o uczczenie minutą ciszy wszystkich zawodników i działaczy Wilgi Garwolin, którzy od nas odeszli ? powiedział rozpoczynając dzisiejsze spotkanie trener Jacek Tracz.

Spotkanie trwało 3x30 minut i obfitowało w 8 goli. Wynik otworzył w 3. minucie Marcin ?Magi? Makulec. W oldbojach wyrównał dwie minuty później Marek Wichowski. Po kwadransie ponownie na prowadzeniu byli ?młodsi?. Do bramki trafił Karol Zawadka. Jeszcze przed zmianą stron ?starsi? trafili dwukrotnie za sprawą goli Wichowskiego oraz Pawła Anczarskiego. Po zmianie stron obrona oldbojów nie dała się zaskoczyć, a szybkie kontry pozwoliły na strzelenie jeszcze trzech goli ? Cezarego Wągrodzkiego, Marka Wichowskiego oraz Pawła Anczarskiego.

Skład drużyny oldbojów: Robert Winek, Piotr Winiarek, Paweł Rękawek, Cezary Wągrodzki, Jacek Tracz, Jacek Nowicki, Andrzej Grzeszczak, Antoni Frąckiewicz, Paweł Anczarski, Marek Wichowski, Tomasz Biernacki, Maciej Majewski, Sławomir Bachman, Rafał Bryłka, Marek Nowak, Tadeusz Floriańczyk.

Skład drużyny seniorów: Marcin Makaruk, Karol Zawadka, Kamil Zawadka, Łukasz Zając, Łukasz Grązka, Marcin Makulec, Marcin Tomaszewski, Piotr Talar, Bartłomiej Sitarek, Mariusz Król, Wojciech Biernacki, Karol Król, Rafał Papiernik, Grzegorz Rosłaniec.