Zdrowie wykorzystało atut własnego parkietu [wideo]

Opublikowano: 06 grudzień 2020, 11:45 Kategoria Sport
zdrowie garwolinvictoria solecfutsal

Okazałe zwycięstwo, w pierwszym meczu na własnym parkiecie, odnieśli zawodnicy Zdrowia Garwolin. Podopieczni Karola Kopcia pokonali Victorię Solec 17:6 w kolejnym meczu II Polskiej Ligi Futsalu.

Wynik wczorajszego meczu otworzył w 7. minucie Paweł Pyra. Wynik, po kolejnych akcjach podwyższyli Rafał Głąbicki i Sebastian Papiernik. Później goście wykorzystali błędy w obronie miejscowych i złapali kontakt bramkowy na 2:3. Zdrowie nie dało strzelić sobie gola wyrównującego. Na 4:2 trafienie zaliczył Filip Gac. Przyjezdni szybko strzelili bramkę kontaktową, na którą odpowiedział Damian Papiernik. Przed oba zespoły trafiły jeszcze jeden raz do siatki rywala.

Po zmianie stron na parkiecie w Garwolinie dominowali miejscowi, którzy strzelili w 20 minut aż 11 goli. Królem polowania Paweł Pyra, autor czterech trafień.

Zdrowie Garwolin - Victoria Solec 17:6 (6:4)
Bramki dla Zdrowia: Dominik Pusek, Karol Kopeć, Przemysław Alot, Sebastian Papiernik 2, Kacper Kowalski, D. Papiernik 2, Paweł Pyra 4, Rafał Głąbicki 2, Filip Gac 2, samobójcza
Zdrowie: Anusiewicz, Pusek, Kopeć, Alot, S. Papiernik, Kowalski, D. Papiernik, Pyra, R. Głąbicki, Gac.