Zgarnęli całą pulę

Opublikowano: 05 grudzień 2011, 11:20 Kategoria Sport
siatkówka4cv

Po serii zwycięstw w tie-breaku przyszedł czas na zdobycie trzech punktów. Zawodnicy SPS 4CV pokonali w Kołbieli miejscowe Refresko 3:1 (22, 21, -24, 23) w 8. kolejce III ligi.

Spotkanie rozgrywane w niedzielę wieczorem mogło się nie odbyć. Oświetlenie hali w Kołbieli było niekompletne. Sędziowie zastanawiali się nad niedopuszczeniem do gry. Ostatecznie obie drużyny wyszły na parkiet.

W dwóch pierwszych setach goście z Garwolina mieli pod kontrolą wydarzenia na boisku. - W trzeciej partii nastąpiło pewne rozluźnienie w naszych szeregach. Gra się wyrównała ? komentuje Edmund Kopyść, trener 4CV. W końcówce arbitrzy meczu popełnili dwa błędy na korzyść gospodarzy. Najpierw dopatrzyli się antenki w ataku SPS, a później nie zauważyli bloku przy uderzeniu zawodnika znad Wilgi.

- W czwartym secie rywale zaczęli mocno serwować. Przyjęcie utrudniało nam dodatkowo słabe oświetlenie. Wyciągnęliśmy wynik z 2:6 na 14:11. Emocji nie brakowało w końcówce. Przy stanie 20:20 wziąłem czas i nakazałem granie środkiem ? uzupełnia relację szkoleniowiec. Zdaniem Edmunda Kopyścia, mimo wygranej, było to jeden z najsłabszych meczów drużyny 4CV w tym sezonie.

Refresko Kołbiel - SPS 4CV Garwolin 1:3 (-22, -21, 24, -23)

4CV: Kisiel, Grabowski, Ozimek, K. Zawisza, Baran, A. Zawisza, Saganek (libero) ? Trzmielewski, Kurek, Bieńko.