Krzysztof Świętulski powalczy podczas gali MMA

Opublikowano: 16 listopad 2017, 08:50 Kategoria Sport
radommmatflkrzysztof świętulski

Podczas sobotniej gali TFL 12 w Radomiu wystąpi Krzysztof Świętulski z Marga Submission Fighting Gym Garwolin.

12/ odsłona zawodowej gali MMA Thunderstrike Fight League odbędzie się 18 listopada w Radomiu. Tym razem areną zmagań współczesnych gladiatorów TFL, pierwszy raz w historii organizacji, będzie Radomska hala MOSiR. Podczas radomskiego święta sportów walki, kibice obejrzą 15 walk na zasadach MMA w profesjonalnym oktagonie. To jednak nie koniec sportowych emocji. Będzie kilka EXTRA-FIGHTOW, dedykowanych specjalnie pod publikę z Radomia.

- Punkty wywalczone z zespołami góry tabeli zostały stracone w spotkaniach z najsłabszymi drużynami ligi – mówi rozżalony trener Wilgi Sergiusz Wiechowski. GKS przegrał na zakończenie rundy jesiennej z Naprzodem w Skórcu 3:4 (0:2). Na półmetku sezonu drużyna z Garwolina jest na 11. miejscu w tabeli.

Spotkanie z ostatnią drużyną tabeli miało osłodzić nieco słabszą postawę GKS w ostatnich starciach. Jeszcze przed meczem okazało się, że piłkarze będą walczyć nie tylko z przeciwnikiem, ale fatalną murawą, która trzeba jednak przyznać, że przeszkadzała obu zespołom.

Na czterech frontach walczyli biegacze Wilgi Garwolin w Biegach Niepodległości organizowanych w 99. rocznicę odzyskania niepodległości.

Stolica po raz 29. gościła uczestników Biegu Niepodległości. W gronie prawie 16 tysięcy startujących, w tym prawie 5 tysięcy kobiet, doskonale spisała się Emilia Mazek. Zawodniczka Wilgi Garwolin zajęła  najlepsze w historii startów przedstawicielek powiatu garwolińskiego – 10. miejsce, a wynikiem 38’ i 53” ustanowiła na atestowanej trasie, nowy rekord powiatu.

Zmienne szczęście siatkarzy SPS

Opublikowano: 14 listopad 2017, 08:43 Kategoria Sport
siatkówkaspsiskra warszawajaguar wolanów

Zwycięstwo 3:0 z Iskrą Warszawa i przegrana z Jaguarem Wolanów 1:3 – to ubiegłotygodniowy bilans zawodników SPS Bell 4CV Garwolin.

We wtorek SPS mierzył się we własnej hali z Iskrą Warszawa. W składzie gości zabrakło tym razem Marcina Nowaka, byłego reprezentanta Polski, występującego na pozycji środkowego. Miejscowi wygrali 3:0, ale łatwo nie było.

Worek medali MKS

Opublikowano: 08 listopad 2017, 07:13 Kategoria Sport
mksbadminton

W pierwszy weekend listopada zawodnicy MKS Garwolin wzięli udział w turniejach rozgrywanych w Ząbkach i Puławach.

4 listopada w Ząbkach odbył się turniej z cyklu Grand Prix Victora. Anna Kotlarska okazała się bezkonkurencyjna wśród dziewcząt z rocznika 2005-2007 pokonując w finałowym pojedynku koleżankę klubową Oliwie Winek w stosunku punktów 15:5, 15:4. Na piątym miejscu uplasowała się młodsza z sióstr Lena Winek.

Nożyce Pyry dają remis z Pogonią

Opublikowano: 04 listopad 2017, 17:21 Kategoria Sport
wilga garwolinpogoń grodzisk

Pogoń Grodzisk Mazowiecki zremisowała w Garwolinie z Wilga 2:2 w meczu 14. kolejki IV ligi. Spadkowicz z III ligi dwukrotnie prowadził przy Sportowej, aby w ostatniej akcji meczu stracić bramkę. Bohaterem GKS Paweł Pyra, który pięknymi nożycami ustalił wynik spotkania.

Dzisiejszy mecz, ostatni w rundzie przed własną publicznością, gospodarze rozpoczęli bez Mikołaja Goli. Napastnik nabawił się kontuzji kostki, a jego miejsce na szpicy zajął Patryk Kisiel.

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.