Rodzeństwo Kotlarskich trzecie w Harcowniku

Opublikowano: 20 marzec 2018, 06:51 Kategoria Sport
mksbadminton

W Warszawie odbył się Ogólnopolski Turniej Młodzików i Juniorów „Harcownik WARSAW OPEN U-15/U19”, w którym wzięli udział zawodnicy MKS Garwolin.

Sportowcy znad Wilgi najlepiej wypadliśmy w grach mieszanych. W kategorii U-15 trzecie miejsce zajęli Ania i Tomek Kotlarscy. Natomiast w kategorii U-19 Kacper Winek wspólnie z Julią Miśko (UKS Badminton Stare Babice) wywalczyli czwarte miejsce.

Już w najbliższy weekend rozpocznie się największa siatkarska impreza w regionie. Ponad 500 siatkarek i siatkarzy przez 3 dni  będzie walczyć na 9 parkietach, w czterech gminach, w trzech powiatach i dwóch województwach o miano najlepszych w kilkunastu kategoriach. W Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej „Armaty pod Stoczkiem zdobywała wiara” weźmą udział dwa zespoły z powiatu garwolińskiego Set Górzno i Orzeł Unin.

Przez ostatnie 9 lat impreza organizowana przez STS AVES Stoczek Łukowski  rozrosła się, a liczba drużyn, z 4 czterech wzrosła  do blisko 50. Turniej to nie tylko zawody sportowe, ale także szereg imprez towarzyszących, które udowadniają, że sport nie jest nudny, a w połączeniu z dobrą muzyką jest świetnym magnesem dla młodych ludzi.

MOW Borowie wicemistrzem Polski. Tytuł był o krok [wideo]

Opublikowano: 18 marzec 2018, 15:10 Kategoria Sport

W Borowiu zakończyły się XVII Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w Halowej Piłce Nożnej. Po srebrne medale sięgnęli, podobnie jak przed rokiem, gospodarze imprezy. Mistrzem Polski zawodnicy MOW Trzebież.

Dwudniowy turniej rozgrywany był po raz drugi w Borowiu. Na starcie zmagań stanęło osiem drużyn, wyłonionych w drodze eliminacji. Sobota była przeznaczona na rozgrywki grupowe.

Pod znakiem śnieżycy i porywistego wiatru,  odbyły się w Żaganiu (lubuskie) 90. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych. Po brązowy medal sięgnął Robert Głowala z Wilgi Garwolin.

W imprezie, która odbyła się wczoraj w Parku Książęcym, wzięło udział ponad 400 uczestników z prawie 100 klubów z całego kraju. Doskonale spisał się w tym gronie biegacz Wilgi Garwolin  Robert Głowala, który wystartował na swoim koronnym dystansie – 10 kilometrów.

Duathlon Garwoliński - zapisz się!

Opublikowano: 17 marzec 2018, 08:05 Kategoria Sport
CSiKduathlon

Miłośniku biegania i jazdy na rowerze zgłoś się! W samo południe 19 marca ruszą zapisy na III Duathlon Garwoliński „Strefa 2018”. Uczestnicy wystartują 1 maja.

Duathlon  odbędzie się w Garwolińskiej Strefie Aktywności Gospodarczej. Celem zawodów jest popularyzacja kolarstwa, biegania i turystyki rowerowej, zachęcanie do prowadzenia zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji oraz integracja amatorów jazdy na rowerze oraz biegania.

Mecz Wilgi przełożony

Opublikowano: 16 marzec 2018, 18:56 Kategoria Sport
wilga garwolinbroń radom

Zgodnie z przewidywaniami mecz 16. kolejki IV ligi między Wilgą Garwolin i Bronią Radom został odwołany. GKS rozpocznie rundę wiosenną, tydzień później niż planowano, wyjazdowym spotkaniem z MKS Piaseczno.

Powodem odwołania jutrzejszego spotkania z Bronią jest oczywiście pogoda. Intensywne opady śniegu i niska temperatura uniemożliwiają rozegranie meczu przy Sportowej w Garwolinie. Pojedynek z trzecim zespołem na półmetku rozgrywek został przełożony na 18 kwietnia (środa) na godz. 17.

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.