Święto Mleka – święto dzieci

Było wszystko to, co dzieci lubią najbardziej – zabawy sportowe, dmuchańce, wielkie bańki mydlane, pokaz iluzji i teatralny spektakl. W niedzielę w Garwolinie już po raz siódmy odbyło się Święto Mleka, które organizowane w okolicy Dnia Dziecka jest zawsze wielkim świętem najmłodszych.

Niedzielne popołudnie na Zarzeczu było pełne atrakcji dla dzieci. Na scenie można było zobaczyć dwa spektakle teatralne, które nie tylko bawiły młodą publiczność, ale także przypominały, jak ważne jest picie mleka. W amfie tarze wystąpiły także przedszkolaki. Można się było przyjrzeć magii z bliska, sztuczkom z flagami i hula-hop, wziąć udział w konkursach i animacjach.

Na najmłodszych czekały także stoiska z malowaniem buziek, balonami, stoisko fryzjerskie, warsztaty iluzji, miasteczko cyrkowe, warsztaty tworzenia gigantycznych baniek mydlanych i wiele innych atrakcji.

REKLAMA


Na Święcie Mleka nie zabrakło także quizów i konkursów związanych z mlekiem, degustacji mleka, a nawet malowania mlekiem. Jak co roku było to wielkie święto dzieci, którym uśmiech nie schodził z twarzy.

Organizatorem wydarzenia jest OSM Garwolin przy współpracy z Krajowym Związkiem Spółdzielni Mleczarskich – Związek Rewizyjny w Warszawie, Funduszem Promocji Mleka i Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

jd

 

 

 Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy


Kod antysapmowy
Odśwież

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu