czan ad block test

Policyjna zabawa dla dzieci

Opublikowano: 14 luty 2017, 07:37 Kategoria Rozmaitości
KPP Garwolinpolicja

4 lutego na świetlicy KPP Garwolin odbyła się zabawa choinkowa dla dzieci policjantów i pracowników cywilnych jednostki

Dla dzieci został przygotowany kącik plastyczny i malowania buziek, gdzie powstawały kolorowe postacie z bajek i zwierzątka. Kolorowe balony skręcane były w różne zwierzęta, kwiatki i miecze rycerskie. Były wspólne tańce i zabawy integrujące. Bal swoją obecnością zaszczyciło kółko teatralne „Melonik” ze Szkoły Podstawowej w Trąbkach, które zaprezentowało przedstawienie pt. „Jaś i Małgosia”.

- Serdecznie dziękujemy pani Komendant mł. insp. Iwonie Czarnockiej za pomoc i przychylność przy organizacji wydarzenia. Dziękujemy za kącik plastyczny pani Ani Gładysz, pani Agnieszce Niemirowskiej i pani Ani Zadrożnej z Fundacji Autyzmowcy, natomiast pani Izie Dziwiszek za reżyserię teatrzyku, a także wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie wydarzenia – mówi sierż. szt. Tomasz Pytlarczyk, inicjator akcji i jeden z jej organizatorów.

Do dzieci przybył św. Mikołaj z workami pełnymi prezentów. Przy odbiorze paczki ze słodyczami i zabawkami najodważniejsi wykazali się talentami wokalnymi i recytatorskimi. Można było również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. A po wręczeniu prezentów św. Mikołaj porwał dzieci i rodziców do wspólnego tańca. W bufecie można było skosztować m.in. domowych wypieków przygotowanych przez rodziców.

KPP Garwolin/oprac. jd

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.