czan ad block test

Świętuj z CSiK Dzień Babci i Dziadka

Opublikowano: 18 styczeń 2017, 10:00 Kategoria Rozmaitości
CSiKdzień babci i dziadka

W najbliższy weekend będziemy obchodzić Dzień Babci i Dziadka. A może do życzeń zamiast kwiatka zaproszenie na koncert, wspólne wyjście do kina albo na basen?

Centrum Sportu i Kultury zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Babci i Dziadka. Okazja do tego będzie już 19 stycznia. O godzinie 19:00 w sali widowiskowej Domu Kultury wystąpi znakomita wokalistka Barbara Broda-Malon z zespołem. Artystka zaśpiewa największe przeboje Anny Jantar i Ireny Jarockiej. To będzie przebojowy wieczór, który na pewno uszczęśliwi niejedną babcię i niejednego dziadka. Bilety w cenie 40 zł można kupić w sekretariacie CSiK (ul. Nadwodna 1), na www.csik.garwolin.pl oraz bezpośrednio przed koncertem.

Na weekend Centrum Sportu i Kultury przygotowało specjalne promocje kulturalne i sportowe.

21 i 22 stycznia na Pływalni Miejskiej „Garwolanka” będzie obowiązywała promocja „Razem dla zdrowia i przyjemności”. W jej ramach każda babcia i każdy dziadek wejdzie na pływalnię bezpłatnie, o ile przyjdzie ze swoim wnukiem bądź wnuczką. Ponadto wnuk zapłaci za bilet jedynie 5 zł. Każdego dnia trzy pierwsze „pary” uczestniczące w promocji otrzymają dodatkowo specjalną torbę CSiK z niespodziankami.

W weekend warto zabrać babcię i dziadka do Kina „Wilga”. Na dużym ekranie będzie można obejrzeć dwa długo oczekiwane filmy – ostatnie dzieło Andrzeja Wajdy „Powidoki” oraz „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”. Każda babcia dziadek, którzy przyjdą z wnukami kupi bilet w ulgowej cenie. W kinie także na pierwsze trzy pary każdego dnia będą czekały upominki.

mat.pras.

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.