Świętuj z CSiK Dzień Babci i Dziadka

W najbliższy weekend będziemy obchodzić Dzień Babci i Dziadka. A może do życzeń zamiast kwiatka zaproszenie na koncert, wspólne wyjście do kina albo na basen?

Centrum Sportu i Kultury zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Babci i Dziadka. Okazja do tego będzie już 19 stycznia. O godzinie 19:00 w sali widowiskowej Domu Kultury wystąpi znakomita wokalistka Barbara Broda-Malon z zespołem. Artystka zaśpiewa największe przeboje Anny Jantar i Ireny Jarockiej. To będzie przebojowy wieczór, który na pewno uszczęśliwi niejedną babcię i niejednego dziadka. Bilety w cenie 40 zł można kupić w sekretariacie CSiK (ul. Nadwodna 1), na www.csik.garwolin.pl oraz bezpośrednio przed koncertem.

Na weekend Centrum Sportu i Kultury przygotowało specjalne promocje kulturalne i sportowe.

REKLAMA


21 i 22 stycznia na Pływalni Miejskiej „Garwolanka” będzie obowiązywała promocja „Razem dla zdrowia i przyjemności”. W jej ramach każda babcia i każdy dziadek wejdzie na pływalnię bezpłatnie, o ile przyjdzie ze swoim wnukiem bądź wnuczką. Ponadto wnuk zapłaci za bilet jedynie 5 zł. Każdego dnia trzy pierwsze „pary” uczestniczące w promocji otrzymają dodatkowo specjalną torbę CSiK z niespodziankami.

W weekend warto zabrać babcię i dziadka do Kina „Wilga”. Na dużym ekranie będzie można obejrzeć dwa długo oczekiwane filmy – ostatnie dzieło Andrzeja Wajdy „Powidoki” oraz „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”. Każda babcia dziadek, którzy przyjdą z wnukami kupi bilet w ulgowej cenie. W kinie także na pierwsze trzy pary każdego dnia będą czekały upominki.

mat.pras.

 

 Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy


Kod antysapmowy
Odśwież

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu