Chcesz założyć konto? Bank da Ci za to prezenty!

Aktualnie na rynku bankowości panuje bardzo duża konkurencja. W związku z tym, banki coraz częściej proponują bezpłatne konta i nie tylko! W podzięce za otwarcie rachunku są w stanie zaoferować różnego rodzaju gadżety, bilety do kina, czy promocyjne oprocentowanie produktów oszczędnościowych. Jak widać instytucje bankowe są bardzo hojne, sprawdźmy zatem jak to wszystko działa.

Bezpłatne konta osobiste
Kiedyś bezpłatne rachunki były rzadkością. Aktualnie banki minimalizują koszty związane z prowadzeniem konta do minimum, a najczęściej do zera. Można się spotkać i z takimi ofertami, gdzie opłata za prowadzenie konta jest pobierana, ale można się jej pozbyć zapewniając określone w umowie wpływy na konto. W większości przypadków można się również pozbyć opłat za kartę debetową. Na ogół wystarczy wykonać określoną ilość transakcji w danym miesiącu lub wydać określoną kwotę. Nie jest to ciężkie zadanie, ponieważ większość osób i tak używa kart płatniczych na co dzień. Jedyne na co należy uważać to wypłaty z bankomatów. Część instytucji umożliwia darmowe wypłaty tylko z firmowych urządzeń, a za pozostałe nalicza opłaty. Dobrze jest więc dobrze zapoznać się z warunkami pospisywanej umowy.

Nagrody rzeczowe i vouchery

REKLAMA


Jeszcze całkiem niedawno banki za otworzenie rachunku osobistego proponowały swoim klientom całkiem fajne gadżety. Najczęściej były to różnego rodzaju sprzęty, takie jak aparaty cyfrowe, słuchawki, głośniki, czy nawet iPody. Obecnie instytucje bankowe przerzuciły się ze sprzętów na vouchery do wybranych sklepów. Jest to chyba lepsza opcja, ponieważ daje to swobodę wyboru, a bony zazwyczaj są hojne, więc na zakupach można poszaleć.

Pozostałe profity

Jak widać banki oprócz fantastycznych warunków, oferują jeszcze prezenty. To jednak nie wszystko. Będąc nowym klientem bardzo często można również liczyć na promocyjne oprocentowania produktów oszczędnościowych. Biorąc pod uwagę aktualne stopy procentowe może nam się to dobrze opłacić. Promocja może dotyczyć lokaty albo konta oszczędnościowego. Coraz więcej instytucji zaczyna również oferować funkcję moneyback, dzięki której możemy zyskać zwrot za zakupy bezgotówkowe.

Korzystając z promocji należy pamiętać, że są to oferty generowane przede wszystkim w celu zdobycia nowych klientów. Można z nich skorzystać tylko raz, więc przed decyzją dobrze jest się zastanowić, czy na pewno chcemy skorzystać z danej oferty.

Więcej informacji znajdziesz na oszczednoscionline.pl

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy


Kod antysapmowy
Odśwież

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu