czan ad block test

Wielki test zbliża się wielkimi krokami

Opublikowano: 17 listopad 2016, 10:03 Kategoria Rozmaitości
WTJAtest angielskiego

Już za kilka dni mieszkańcy Garwolina będą mieli okazję sprawdzić, jak dobrze znają angielski. Wielki Test Języka Angielskiego to doskonała okazja do sprawdzenia swoich językowych umiejętności na certyfikowanych testach, do zdobycia nagród, a także do dobrej zabawy.

To już za 3 dni. Garwolin po raz drugi włącza się w ogólnopolską akcję Wielkiego Testu Języka Angielskiego? Czy Garwolin zna angielski? Będziemy to sprawdzać w najbliższą niedzielę o godzinie 11:00 w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Uczestnicy w zależności od wieku otrzymają różne teksy : I) test dziecięcy dla uczestników od 8 do12 roku życia; II) TOEFL Junior® dla uczestników od 13 do 17 roku życia; III) TOEIC® dla uczestników od 18 roku życia. Testy językowe TOEFL Junior i TOEIC zostały opracowane przez ETS Global na podstawie autentycznych fragmentów egzaminów ETS. Czas przeznaczony na napisanie testów językowych TOEFL Junior i TOEIC wynosi 75 minut, a testów dziecięcych 35 minut.

Na zakończenie, po sprawdzeniu testu każda osoba otrzyma indywidualny opis aktualnych kwalifikacji językowych, plan dalszego kształcenia oraz konkurencyjne warunki nauki w Szkole Językowej „Świat Języków”, która jest organizatorem Wielkiego Testu Języka Angielskiego w Garwolinie.

Sam test jednak to nie wszystko. Po jego zakończeniu będzie dużo dobrej zabawy, ciekawe konkursy edukacyjne z atrakcyjnymi nagrodami – słownikami i wartościowymi bonami edukacyjnymi.

Jak zostać uczestnikiem Wielkiego Testu Języka Angielskiego? Wystarczy wejść na stronę www.garwolin.znaangielski.pl i się zarejestrować. Udział w teście jest całkowicie bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona, więc nie ma co zwlekać z decyzją. Na stronie znaleźć można także szczegółowy regulamin.

mat.pras.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.