Jak wygląda realizacja video marketingu?

Pojęcie video marketingu od kilku lat na dobre zagościło w branży marketingu i reklamy, stając się z jedną z coraz częściej wybieranych form oddziaływania na zachowania rynkowe odbiorców przekazu. Zjawisko to powiązać można ze wciąż wzrastającym znaczeniem Internetu w życiu przeciętnego człowieka oraz rosnącą liczbą internautów, stanowiących potencjalnych odbiorców przygotowywanych materiałów, które następnie publikowane i rozpowszechniane są w tej sieci.

Nie może więc dziwić, że tym zagadnieniem zaczęła zajmować się coraz większa liczba agencji marketingowych i promocyjnych, które odkryły potencjał, jaki drzemie właśnie w tej formie działań o charakterze marketingowym. Wiąże się to bezpośrednio także z tymi wynikami badań branżowych, które wyraźnie wskazują, że treści video (audiowizualne) stanowią najbardziej atrakcyjną dla odbiorców formę, która jest w stanie wywołać największy efekt w postaci budowania rozpoznawalności marki, zachęcenia do zakupu oferowanych towarów lub sięgnięcia po świadczone przez emitującego materiał usługi. Jeżeli spojrzy się z kolei na statystyki dotyczące ruchu sieciowego, dojść można do wniosku, że z biegiem czasu rola materiałów filmowych będzie się jeszcze zwiększać. Z roku na rok rośnie bowiem liczba wyświetleń najpopularniejszych filmów, która w wielu przypadkach sięga setek milionów wejść. Niewątpliwie więc realizacja video marketingu jest sferą, której nie powinno się pomijać podczas planowania kampanii promocyjnych i reklamowych.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Opinie klientów Ziemi Polskiej to prawdziwy powód do dumy. To wzór do naśladowania!

Ziemia Polska to prężnie rozwijająca się firma, która dąży do zapewnienia stałego wzrostu plonów poprzez tworzenie i dostarczanie wysokiej jakości nawozów naturalnych. Każdy rolnik i działkowicz wie, że dla osiągnięcia zdrowych plonów konieczne jest zapewnienie odpowiedniego podłoża, bogatego w materię organiczną. Niestety przyroda nie zawsze jest w stanie samodzielnie sprostać wysokim wymaganiom roślin, dlatego człowiek musi im wyjść naprzeciw, oferując alternatywne rozwiązania. Komposty Ziemi Polskiej pozwala zapewnić roślinom odpowiednie warunki rozwoju, co potwierdzają liczne opinie ekspertów.

Opinie klientów – same pozytywne

Zakłady Ziemi Polskiej zyskały szereg pozytywnych opinii wśród mieszkańców Bielic, Ożarowa oraz pozostałych miast. Naturalne nawozy wytwarzane w Naszych kompostowniach stanowią bogate źródło mikroorganizmów probiotycznych, które mają zbawienny wpływ na glebę. Zyskując właściwą równowagę biologiczną i odpowiednią strukturę gleba staje się bardziej żyzna i urodzajna.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Poszli w mrok po raz siódmy

32 osoby wzięły udział w VII Łaskarzewskim Pieszym Rajdzie Nocnym „Pójde w nocy mrok”. Najmłodszy uczestnik miał zaledwie 18 miesięcy.

Uczestnicy zostali podzieleni na pięć grup: Mieszko, Na Skuśkę, Same Lamy, Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa, Grupa Piotra Żabczyńskiego.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Garwolińskie przewodniczki wędrowały do Matki

W weekend 15-17 września przewodniczki z Ogniska św. Matki Teresy z Kalkuty z środowiska garwolińsko-pilawskiego Skautów Europy wędrowały w pielgrzymce do sanktuarium Matki Bożej w Gidlach. Przewodniczki – najstarsza, czerwona gałąź skautingu to dziewczyny, które pełnią służbę w jednostkach 2. Hufca Garwolińsko-Pilawskiego.

- Symbolem czerwonej gałęzi jest Droga, dlatego każdego roku podejmujemy trud pielgrzymowania do jednego z polskich sanktuariów maryjnych aby uczyć się od Maryi odpowiadać „tak” na wezwanie do służby. Razem z nami wędrują harcerki z całej Polski a także goście z zagranicy. Jest to dla nas czas modlitwy, radosnego przebywania razem i wzrastania – informuje hufcowa 2. Hufca Garwolińsko-Pilawskiego dh Magdalena Żochowska HR.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Strona 1 z 121

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu