Zdążyć do Franka

Policjanci w kilka minut dotarli na miejsce zdarzenia i natychmiast podjęli akcję ratunkową. Dzięki nim żyje 4,5-letni chłopiec.

23 kwietnia 2017 r. st. asp. Sylwester Jakubaszek i sierż. sztab. Andrzej Mróz z Posterunku Policji w Żelechowie zabezpieczali na stadionie mecz miejscowej drużyny piłkarskiej. O 18.20 dostali komunikat od dyżurnego KPP w Garwolinie, że na jednej z posesji dziecko wpadło do szamba.

REKLAMA


Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Jak wykorzystać biokominek w swoim biznesie?

Kominki ekologiczne to coraz chętniej stosowany element aranżacyjny w luksusowych apartamentach, hotelach, salonach kosmetycznych czy gabinetach masażu. Jak wykorzystać biokominek w swoim biznesie? Podpowiadamy!

Biokominek w SPA – ciepło, które leczy
Czego oczekują klienci odwiedzający Twój salon? Odprężenia, wyciszenia i uśmierzenia bólu – fizycznego i psychicznego. Dlatego w salonach kosmetycznych i gabinetach masażu tak istotne jest wytworzenie atmosfery sprzyjającej relaksowi.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Co? Gdzie? Kiedy?

Nie macie pomysłu na weekend? Zaplanujcie go razem z nami i wyjdźcie z domu!

Poniżej znajdziecie listę najważniejszych i najciekawszych naszym zdaniem wydarzeń w powiecie.

25 czerwca, niedziela
Festyn Rodzinny w Garwolinie – Miejsko-Gminno-Parafialny Festyn Rodzinny odbędzie się na parkingu przy kościele Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie. O godzinie 15:00 wystąpi Orkiestra OSP Garwolin, po niej teatr z Zespołu Szkół nr 5, uczennice Best Vocal Studio oraz gimnastyczki z No Name. O 19:30 zaśpiewa Hanka Rybka z zespołem, a po niej zagra DJ Exit. Nie zabraknie oczywiście atrakcji dla dzieci. Zobacz plakat

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Jedyny taki dzień w roku

W pierwszych dniach czerwca, gmina Miastków Kościelny zorganizowała obchody Dnia Dziecka. Młodsi mieli zapewnione atrakcje w stolicy gminy, starsi w Starym Miastkowie.

Na uczniów szkół podstawowych z terenu gminy, na placu przed miastkowską szkołą, czekało wiele atrakcji. Były to m.in. trampolina, dmuchana zjeżdżalnia, huśtawki, pomieszczenie wypełnione piłeczkami. Na boisku uczniowie rozgrywali mecze piłkarskie. Równie chętnie korzystali z urządzeń siłowni zewnętrznej.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Strona 1 z 116

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu