czan ad block test

Wycieczka z warsztatami – dzień ze sztuką w Łucznicy

Opublikowano: 05 styczeń 2018, 14:50 Kategoria Kultura
CSiKferie

Centrum Sportu i Kultury organizuje wyjazd do Stowarzyszenia Akademia Łucznica na warsztaty rękodzieła artystycznego. Dzieci będą miały okazję zobaczyć niezwykłe miejsce, w którym natura łączy się ze sztuką.

Akademia Łucznica to miejsce z królewską historią, zaadaptowane, by propagować sztukę i kulturę oraz popularyzować różnorodne formy rękodzieła artystycznego. Zajęcia, oferowane przez Akademię, prowadzone są przez doświadczonych pedagogów, wśród których znajdują się twórcy i wykładowcy ze znanych uczelni artystycznych. Swoją pracę traktują jak misję, którą wypełniają z najwyższym zaangażowaniem.

Dzień ze sztuką rozpocznie się spotkaniem z przewodnikiem, który oprowadzi uczestników wycieczki po zabytkowym parku i przybliży historię miejsca. Następnie dzieci zostaną podzielone na grupy i rozpoczną warsztaty z czterech różnych dziedzin. Będzie filcowanie na sucho i na mokro, robienie papieru czerpanego, warsztaty z makramy oraz malowanie na torbach. Każdy uczestnik wycieczki będzie brał udział we wszystkich czterech warsztatach.

Wycieczka organizowana jest przez Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie w ramach tegorocznej akcji „Ferie w mieście"

Wycieczka do Stowarzyszenia Akademia Łucznica

godz. 9.00 – 14.30

Cena – 40 zł/os.

Zapisy od 7. roku życia

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefonicznie 25 682 20 51

mat.pras.

fot. mat.pras.

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.