czan ad block test

19-osobowa grupa uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Garwolinie wyjechała na praktyki zawodowe do niemieckiej Turyngii. Jest to już siódmy wyjazd zagraniczny młodzieży Dwójki. To doskonała okazja do zdobywania nowych umiejętności.

Dla uczniów garwolińskiej szkoły to już siódma edycja praktyk zagranicznych.. W bieżącym roku młodzież uczestniczy w projekcie „Europa kształci – umiędzynarodowienie szkolnego kształcenia zawodowego” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER). Głównym celem projektu jest przygotowanie uczniów i absolwentów do startu w dorosłe życie zawodowe oraz rozwinięcie umiejętności zawodowych i językowych.

 

Zdobywać nowe doświadczenia pojechali uczniowie klas II i III w zawodach technik budownictwa, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz klas II i III zasadniczej szkoły zawodowej w zawodzie kucharz. W drodze do Turyngii uczestnicy projektu i ich opiekunowie mieli okazję zwiedzić Drezno. Po kilkugodzinnym pobycie w Saksonii uczestnicy udali się w dalszą drogę do Turyngii, gdzie po dotarciu na miejsce zostali oddelegowani do swoich miejsc pracy i nauki.

mat. pras.

Komentarze  

-1 #3 bez ogładyvitoldo 2017-02-18 20:43
Cytuję Konio:
Chłopki ze wsi...

jestem za: faktycznie bez wychowania, ręce w kieszeniach, po prostu obciach
Cytować
-1 #2 ???Konio 2017-02-17 09:48
Chłopki ze wsi...
Cytować
+3 #1 ZSP ŻelechówJan 2017-02-15 10:51
Młodzież z ZSP Żelechów rozpoczęła praktyki we Włoszech w Rimini :)
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.