15 dni do biegu – Startuj! Kibicuj! Niech Cię nie zabraknie

Jeszcze tylko dwa tygodnie i znów ulicami Garwolina pobiegną zawodnicy „AVON kontra przemoc – biegnij w Garwolinie”. Do końca maja obowiązują niższe opłaty startowe, więc to już naprawdę ostatni dzwonek, żeby się zapisać. Ci, dla których 10 kilometrów to za dużo, mogą się zmierzyć z 2-kilometrowych dystansem. A wszystkich pozostałych zachęcamy do kibicowania.

V edycja biegu „AVON kontra przemoc – biegnij w Garwolinie” odbędzie się 15 czerwca. Punktualnie o 12:00 wystartują zawodnicy biegu głównego, a kilka minut później uczestnicy Biegu Rodzinnego.

- Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta i do powiatu do wzięcia udziału w naszej imprezie. Naprawdę warto. Widzimy, że coraz więcej osób w Garwolinie biega i mamy nadzieję, że wśród nich są tacy, którzy zdecydują się wystartować w biegu na 10 kilometrów. Zachęcam też bardzo do udziału w biegu rodziny. Z dystansem 2 kilometrów poradzi sobie każdy, a radość ze wspólnego biegania na pewno będzie ogromna – mówi Michał Kopik, dyrektor biegu.

REKLAMA


Żeby wziąć udział w obu biegach, trzeba się zapisać drogą elektroniczną oraz wnieść opłatę startową. Uczestnicy biegu rodzinnego płacą 15 zł, a uczestnicy biegu głównego na 10 km - 65 zł (kobiety i osoby po 65. roku życia) i 75 zł (mężczyźni). Ale jeszcze dziś i jutro obowiązują niższe o 20 zł opłaty startowe, więc warto z tego skorzystać.

Nie biegasz? Kibicuj!

Siłą biegu „AVON kontra przemoc – biegnij w Garwolinie” są także kibice. – Cieszymy się, że mieszkańcy tak chętnie wychodzą na ulice by dopingować biegaczy. Mamy nadzieję, że w tym roku też ich nie zabraknie. Jak co roku dla kibiców mamy specjalny konkurs. Tym razem, z racji naszego jubileuszu, pod hasłem „Kibic na piątkę” – dodaje dyrektor biegu.

Zasady są proste. Wystarczą trzy rzeczy: zgrana ekipa znajomych, rodziny, sąsiadów, koleżanek ze szkoły albo kolegów z pracy, pomysł na oryginalne kibicowanie (mile widziane stroje, rekwizyty, instrumenty, okrzyki i piosenki) oraz wykonanie, które podbije serca biegaczy. Bo to oni zdecydują o tym, która drużyna wygra. Oprócz oczywistej wdzięczności zawodników, przewidujemy również ciekawe nagrody.

mat.pras.Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy


Kod antysapmowy
Odśwież

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu