Wszyscy do kibicowania

Dzięki Euro 2012 jesteśmy już zaprawieni w kibicowaniu, więc warto to wykorzystać. W niedzielę 800 biegaczy wystartuje w biegu „AVON kontra przemoc”. Ci, którzy brali udział w poprzednich edycjach doceniają garwolińską imprezę między innymi właśnie za gorący doping. Nie możemy ich zawieść. Tym bardziej, że dla kibicując, można zgarnąć atrakcyjne nagrody.

- Doping kibiców to jest najlepsza nagroda i największa mobilizacja dla sportowców. Wszyscy, którzy przyjeżdżają na nasz bieg bardzo doceniają atmosferę, jaka u nas panuje. Każdy może wyjść na trasę biegu, krzyczeć, klaskać, śpiewać, trąbić w wuwuzele. Żeby jeszcze bardziej zachęcić mieszkańców do kibicowania klub Truchtacz.pl przygotował dwa konkursy – muzyczny i fotograficzny. Nagrody są naprawdę atrakcyjne – przekonuje Michał Kopik, dyrektor biegu „AVON kontra przemoc – biegnij w Garwolinie”.

Kibicuj i wejdź do studia

REKLAMA


"Wespół w zespół", czyli konkurs muzyczny dla kibiców, a ściślej dla mniej lub bardziej sformalizowanych zespołów. Zespół może liczyć od dwóch do 69 osób. Może oczywiście powstać tylko i wyłącznie na potrzeby biegu, choć bardziej doświadczeni w zespołowym graniu też są mile widziani. Tym bardziej, że nagrodą główną jest zrealizowanie jednego utworu w studiu nagraniowym. Nie ma ograniczeń wiekowych ani instrumentalnych. - Zespoły mogą dysponować dowolnym instrumentarium wydającym dźwięk - gitary, akordeon, harfa, bębny, garnki, wuwuzele, grzechotki, własne gardła – wyliczają organizatorzy. Można wykonać zarówno znane piosenki zagrzewające do walki z oryginalnym bądź własnym tekstem albo skomponować własny utwór. Zespół z przypisanym numerem konkursowym ustawia się przy trasie biegu i po prostu musi dać z siebie wszystko, bo o tym, kto wygra zdecydują biegacze. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 czerwca 2012 na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Twoje zdjęcie w „Pasji biegania”

Dla tych, którzy nie czują się na siłach, żeby zagrzewać do walki, ale za to lubią tę walkę uwieczniać na zdjęciach przygotowano konkurs fotograficzny. Wystarczy wziąć ze sobą na bieg aparat, zrobić zdjęcie i nadesłać je na adres http://wirtualnygarwolin.pl/dni/1927-swietujmy-razem-rusza-serwis-specjalny z dopiskiem "Praca na konkurs fotograficzny". Najlepsze zdjęcie, wybrane przez komisję konkursową zostanie opublikowane w drugim tonie prestiżowego albumu „Pasja biegania” – największej publikacji w Polsce poświęconej bieganiu.

No to do dzieła kibice!

Więcej informacji oraz szczegółowy regulamin znajdziecie na stronie www.bieg.truchtacz.pl

jdtagi: bieg  akp  
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Komentarze  

 
-1 #2 ...gajowy marucha 2012-06-15 12:32
żadnego trąbienia !!! trąbią tylko łosie ..
Cytować
 
 
-1 #1 piątekulala 2012-06-14 13:47
§ 18
1. Sesje Rady Powiatu są jawne
2. Zawiadomienie o terminie, miejscu i przedmiocie sesji rady powiatu zostaje podane do publicznej wiadomości poprzez zamieszczenie informacji na stronie internetowej starostwa oraz w sposób zwyczajowo przyjęty.
Statut Powiatu Garwolińskiego
Cytować
 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy


Kod antysapmowy
Odśwież

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu