Puławskie pożegnanie z bieżnią młodzików Wilgi

Klub Sportowy  „Wisła” Puławy,  był organizatorem Otwartych Mistrzostw Puław w lekkiej atletyce młodzików. Bardzo dobrze spisali się w tej imprezie młodzi zawodnicy  Wilgi Garwolin, którzy zdobyli trzy złote, jeden srebrny, jeden medal brązowy oraz trzy czwarte miejsca.

Pierwsze miejsce przypadło Julii Biernackiej w skoku w dal – 5.09m i Aleksowi Mazurowi w skoku w dal – 5.80m oraz w rzucie oszczepem – 33.89m. Drugie miejsce w skoku w dal chłopców wywalczył Bartosz Dębski – 5.67m, a trzecie  Julia Biernacka w biegu na 100 m – 13.61s (pod silny wiatr).

 

REKLAMA


Ponadto czwarte miejsca zajęli Kacper Dębecki w skoku w dal, Aleks Mazur w biegu na 100m i Bartosz Dębski w rzucie dyskiem. Miejsca na podium organizatorzy nagradzali pamiątkowymi medalami i okolicznościowymi koszulkami. - Był to już ostatni start moich podopiecznych na bieżni w sezonie 2017 – uzupełnia trener garwolińskich lekkoatletów, Stanisław Buszta.

mat. pras.Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy


Kod antysapmowy
Odśwież

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu