Dwa starty i dwa zwycięstwa Roberta Głowali

Robert Głowala – zawodnik Wilgi Garwolin, wywodzący się z Ruty Talubskiej  student II roku Politechniki Łódzkiej – znajduje się w znakomitej formie.

30 września  wystartował w Kozienicach  w tzw. „Energetycznej Dysze”, gdzie w międzynarodowym towarzystwie, odniósł zdecydowane zwycięstwo w czasie nowego rekordu powiatu – 30’08” / trasa posiada atest PZLA/.W pokonanym polu zostali dwaj Ukraińcy – Dmitro Didovodiuk – 30’26”  i Andrej Starzyński – 31.01.

 

REKLAMA


Dzień później w Trojanowie odbyła się pierwsza edycja  zawodów p.n.  „ Mistrzostwa  Dwóch Powiatów – w Biegu na 10 km” w których startowali przedstawiciele powiatu ryckiego i garwolińskiego. Nasz powiat zdecydowanie dominował w tym biegu,  gdyż w kategorii kobiet zwyciężyła Karolina Latuszek , a wśród mężczyzn Robert Głowala  przed Mateuszem Kondejem – wszyscy „Wilga” Garwolin i Marcinem Gałązką – „Victus” Rębków. Trasa biegu prowadziła malowniczymi drogami i ścieżkami wokół pałacu w Trojanowie.

mat. pras.Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy


Kod antysapmowy
Odśwież

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu