Grand Prix na ostatniej prostej. Bieg w niedzielę

10 września odbędzie się 3 bieg w ramach tegorocznego cyklu „Grand Prix Ziemi Garwolińskiej”. To ostatnie zawody przed wielkim finałem i szansa dla tych, którzy opuścili jedną z poprzednich imprez, żeby powalczyć o miejsca i nagrody w klasyfikacji generalnej.

VI edycja cyklu „Grand Prix Ziemie Garwolińskiej”, organizowanego przez Stowarzyszenie Truchtacz.pl oraz Centrum Sportu i Kultury, jest już na półmetku. Po kwietniowym „Biegu do wiosny” i majowym „Biegu ułańskim”, w najbliższą niedzielę odbędzie się bieg upamiętniający 78. rocznicę bombardowania Garwolina.

 

REKLAMA


Organizatorzy zapraszają na godzinę 15:00 dzieci. Najmłodsi biegacze wystartują jak zawsze w czterech kategoriach wiekowych i na dystansach dostosowanych do ich możliwości. Około godziny 15:30 z 5-kilometrową trasą zmierzą się dorośli zawodnicy.

Aby zostać sklasyfikowanym w klasyfikacji generalnej zawodów, trzeba wziąć udział w minimum trzech biegach. Ci, którzy opuścili przed wakacjami jeden bieg, muszą stawić się w niedzielę na starcie.

Na biegi można się zapisać przez Internet lub w biurze zawodów na pół godziny przed rozpoczęciem biegów.

jdtagi: grand prix  bieg  
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy


Kod antysapmowy
Odśwież

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu