Medale młodzików w Kozienicach

3 września odbyły się w Kozienicach Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Młodzików w lekkiej atletyce. W imprezie  wzięło blisko 400 młodych lekkoatletów – rocznik 2002-2003, z 30 klubów sportowych, w tym  reprezentanci garwolińskiej Wilgi.
Podopieczni trenera Stanisława Buszty zdobyli dwa złote, jeden srebrny i jeden medal brązowy. Zwycięstwa odnieśli – Aleks Mazur – Gimnazjum nr 5 w Garwolinie w skoku   w dal  5.82m oraz Adam Makulec – Gimnazjum Powiatowe   w Garwolinie w biegu na 2000m – 6.48.30s.

Kolejne dwa medale zdobył Bartosz Dębski  - Gimnazjum w Woli Rębkowskiej, który zajął II miejsce w skoku w dal – 5.29 m oraz III miejsce w skoku wzwyż – 150 cm.Ponadto IV miejsca przypadły Agacie Szaniawskiej  i Maciejowi Jędrzejewskiemu w biegu na 1000m.

–  Zawody te były próbą generalną ,przed punktującymi do Ogólnopolskiego Współzawodnictwa,  Strefowymi Mistrzostwami Polski Młodzików, które odbędą się w najbliższą sobotę w Olecku, na które wybiera się 8-osobowa ekipa Wilgi Garwolin – mówi trener Stanisław Buszta.

REKLAMA


łk

fot. mat. pras.Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy


Kod antysapmowy
Odśwież

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu