Cartex

Gimnazjada powiatowa za nami

Opublikowano: 17 maj 2017, 07:08 Kategoria Sport
lekkoateltykagimnazjadazsp 2 garwolin

Ponad 200 osób wzięło udział w XIX Powiatowej Gimnazjadzie Lekkoatletycznej. Najlepsi będą reprezentowali powiatu garwoliński w regionalnych zawodach.

Gimnazjaliści stanęli do rywalizacji na stadionie przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Garwolinie w piątek 12 maja. Najlepsi z każdej konkurencji awansowali do zawodów regionalnych (trzy pierwsze osoby w konkurencjach indywidualnych oraz dwie sztafety). Rywalizacja toczyła się z podziałem na klasy I-II oraz III. Młodsi startowali w biegu na 300 i 600 metrów, starsi na dystansach 400 i 800 metrów.

 

Wartościowe wyniki osiągnęli: w skoku w dal Jakub Zadrożny z Gimnazjum Powiatowego w Garwolinie (5,76 m), Aleks Mazur z Gimnazjum nr 5 w Garwolinie (5,62 m), Julia Biernacka z Gimnazjum nr 2 w Garwolinie (4,98 m) oraz Agata Szaniawska z Gimnazjum Powiatowego w Garwolinie na 600 metrów (1:53:30 s) i Magdalena Węgrzynek (Gimnazjum Wilga) na 100 metrów (13,80 s).

Organizatorem zawodów był Powiatowy Sportowy Związek Sportowy w Garwolinie. Funkcje sędziów w poszczególnych konkurencjach pełnili uczniowie ZSP nr 2. Poniżej komplet wyników.

DZIEWCZĘTA KLASY I-II

100 metrów

1.Magdalena Węgrzynek (Wilga)

2.Eliza Konopka (Samogoszcz)

3.Julia Głaszcz (Wilga)

300 metrów

1.Monika Pietrasik (Gim. nr 2 Garwolin)

2.Katarzyna Głowala (Wilga)

3.Wiktoria Miszczak (Gończyce)

600 metrów

1.Agata Szaniawska (Powiatowe Garwolin)

2.Karolina Kucharska (Unin)

3.Paulina Szulc (Unin)

Skok w dal

1.Julia Biernacka (Gim. nr 2 Garwolin)

2.Dominika Sitnik (Samogoszcz)

3.Katarzyna Mazurek (Miastków Kościelny)

Skok wzwyż

1.Wiktoria Staręga (Maciejowice)

2.Klaudia Gronek (Samogoszcz)

3.Patrycja Procek (Samogoszcz)

Pchnięcie kulą (3kg)

1.Julia Ostrowska (Ruda Talubska)

2.Alicja Giwka (Samogoszcz)

3.Natalia Gazda (Maciejowice)

Sztafeta 4x100m

1.Gim. Miastków Kościelny

2.Gim. nr 2 Garwolin

3.Gim. Gończyce

 

 

 

 

DZIEWCZĘTA KLASY III

100 metrów

1.Justyna Kuźnia (Powiatowe Garwolin)

2.Agata Bogusz (Żelechów)

3.Roksana Lis (Gończyce)

200 metrów

1.Julia Kęsik (Wilga)

2.Kamila Kosmala (Gończyce)

3.Katarzyna Siudak (Miastków Kościelny)

400 metrów

1.Aleksandra Salamończyk (Miastków Kościelny)

2.Klaudia Marciniak (Samogoszcz)

3.Martyna Kasparzak (Gończyce)

800 metrów

1.Natalia Przybysz (Unin)

2.Julia Gąska (Stary Pilczyn)

3.Joanna Jarzyna (Stary Pilczyn)

Skok w dal

1.Monika Guba (Pilczyn Stary)

2.Marta Lipińska (Gim. Powiatowe)

3.Magdalena Strzeżek (Wilga)

Skok wzwyż

1.Alicja Woźniak (Samogoszcz)

Pchnięcie kulą (3 kg)

1.Weronika Majsterek (Powiatowe Garwolin)

2.Agnieszka Głażewska (Gim. nr 2 Łaskarzew)

3.Weronika Nosarzewska (Samogoszcz)

Sztafeta 4x100m

1.Gim. Wilga

2.Gim. Gończyce

3.Gim. Powiatowe Garwolin

Sztafeta Olimpijska

1.Gim. Miastków Kościelny

CHŁOPCY KLASY I-II

100 metrów

1.Dawid Papiernik (Maciejowice)

2.Szymon Rzętała (Gim. nr 2 Garwolin)

3.Piotr Filiks (Pilczyn)

300 metrów

1.Kacper Grzybowski (Maciejowice)

2.Szymon Rzętała (Gim. nr 2 Garwolin)

3.Maciej Ponceleusz (Miastków Kościelny)

1000 metrów

1.Alan Makulec (Powiatowe Garwolin)

2.Marcin Romanowski (Powiatowe Garwolin)

3.Szymon Poszytek (Głosków)

Skok w dal

1.Aleks Mazur (Gim. nr 5 Garwolin)

2.Michał Boryń (Maciejowice)

3.Łukasz Jakubik (Miastków Kościelny)

Skok wzwyż

1.Karol Sękulski (Samogoszcz)

2.Dawid Bożek (Gończyce)

3.Marcin Brojek (Samogoszcz)

Pchnięcie kulą (5kg)

1.Kacper Pawelec (Maciejowice)

2.Jakub Kisiel (Ruda Talubska)

3.Jakub Dziubak (Miastków Kościelny)

Sztafeta 4x100m

1.Gim. Maciejowice

2.Gim. Miastków Kościelny I

3.Gim. Miastków Kościelny II

 

 

 

 

 

 

 

 

CHŁOPCY KLASY III

100 metrów

1.Bartosz Babik (Gończyce)

2.Kamil Kosmala (Gończyce)

3.Paweł Kot (Miastków Kościelny)

200 metrów

1.Jakub Andrzejewski (Gończyce)

2.Krystian Bożek (Maciejowice)

3.Bartosz Kondej (Unin)

400 metrów

1.Bartek Jaroń (Miastków Kościelny)

2.Emanuel Śliński (Miastków Kościelny)

2.Maciej Lis (Gimnazjum Powiatowe)

800 metrów

1.Krzysztof Szewczyk (Gończyce)

2.Dawid Kowalski (Ruda Talubska)

3.Łukasz Misiak (Maciejowice)

1500 metrów

1.Jan Pasik (Katolickie Gimnazjum)

2.Michał Głowala (Ruda Talubska)

Skok w dal

1.Jakub Zadrożny (Gim. Powiatowe)

2.Bartosz Kondej (Gim. Unin)

3.Miłosz Przybysz (Gim. Unin)

Skok wzwyż

1.Jakub Michalczyk (Gończyce)

Pchnięcie kulą (5kg)

1.Jan Gajek (Ruda Talubska)

2.Adrian Ostrowski (Ruda Talubska)

3.Jakub Smolarczyk (Maciejowice)

Sztafeta 4x100m

1.Gim. Miastków Kościelny

2.Gim. Unin

Sztafeta Olimpijska

1.Gim. Gończyce

2.Gim. Miastków Kościelny

3.Gim. Maciejowice

Łukasz Korycki

Galeria zdjęć

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Dzieje się!

21 listopad 13:15
Emotki film 2D Kino
21 listopad 15:45
Emotki film 2D Kino
21 listopad 18:00
Świąteczne zrób to sam Inne
21 listopad 18:00
Listy do M. 3 Kino
21 listopad 20:30
Listy do M. 3 Kino
23 listopad 19:00
Najpiękniejsze pieśni Bułata Okudżawy Koncerty/Spektakle
24 listopad 13:45
Między nami wampirami 3D Kino
24 listopad 16:00
Między nami wampirami 3D Kino

Dzieje się!

21 listopad 13:15
Emotki film 2D Kino
21 listopad 15:45
Emotki film 2D Kino
21 listopad 18:00
Świąteczne zrób to sam Inne
21 listopad 18:00
Listy do M. 3 Kino
21 listopad 20:30
Listy do M. 3 Kino
23 listopad 19:00
Najpiękniejsze pieśni Bułata Okudżawy Koncerty/Spektakle
24 listopad 13:45
Między nami wampirami 3D Kino
24 listopad 16:00
Między nami wampirami 3D Kino

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.