PŁATNE OGŁOSZENIA WYBORCZE

wyb akiliszek b1

Opublikowano: 24 kwiecień 2017, 07:06
    mksbadminton

Z kolejnymi bardzo dobrymi wynikami z zawodów rozgrywanych w Warszawie i Częstochowie wrócili zawodnicy MKS Garwolin.

W sobotę w stolicy odbył się Ogólnopolski Turniej Młodzików Młodszych i Młodzików, którego organizatorem była Akademia Badmintona Roberta Mateusiaka.

Rodzeństwo Ania i Tomasz Kotlarscy z MKS Garwolin zajęło drugie miejsce w grze mieszanej U-13. W grach singlowych obydwoje zajęli miejsce w przedziale VI-X. Warto podkreślić dobrą grę zwłaszcza Ani, która gdzie w grze singlowej uległa nieznacznie 6-21, 21-16, 19-21 Veronice Stankevich późniejszej finalistce turnieju. Kacper Winek w grze singlowej i deblowej przegrał swoje mecze ćwierćfinałowe zajmując w obydwu grach miejsce V-VIII.

X Jurajski Turniej Seniorów rozgrywany w Częstochowie był również owocny w medale dla pokolenia najstarszyh zawodników MKS. Poniżej wyniki:

Grę mieszaną kategorii 50+ wygrał duet Maria Brzeźnicka/Stanisław Wikło. Zawodniczka MKS sięgnęła także po srebro w deblu kat. 45+, grając razem z Agnieszką Brojek, która z kolei drugie miejsce zajęła w grze mieszanej kat. 45+.

Przemysław Grześkowiak był czwarty w singlu kat. 70+ i drugi w deblu kat. 65+, startując z A. Kowalskim.