Sukcesy siatkarzy liceum ,,Lelewela” z Żelechowa

Już drugi raz z rzędu, duży sukces odniosła drużyna siatkarska chłopców z Żelechowa. W roku szkolnym 2016/2017 w Mistrzostwach Regionu szkół średnich ponownie zajęli II miejsce, ulegając w finale po zaciętym meczu z ZSE z Mińska Mazowieckiego 3:2.
W pokonanym polu zawodnicy liceum w Zespole Szkół Nr 1 z Żelechowa pozostawili aż 16 szkół średnich z dawnego województwa siedleckiego. Nie są to jedyne sukcesy uczniów w tej konkurencji. Na szczeblu powiatowym od trzech lat nie schodzą z podium zajmując kolejno III, I i III miejsce. W składzie zespołu znajdują się: Daniel Chruściel, Mikołaj Wielgosz, Filip Ziomek, Kacper Król, Norbert Chmiel, Patryk Dadas, Daniel Migas, Seweryn Jaworski, Sebastian Szewczak.

W siatkówce plażowej również w ostatnich latach uczniowie z Żelechowa odnoszą duże sukcesy. Para w składzie: Chruściel - Wielgosz na Mistrzostwach Powiatu zajęła w 2014/2015 roku II miejsce, a w 2015/2016 roku I miejsce. Druga para w składzie : Ziomek - Król na tych samych zawodach zajęła odpowiednio IV i III miejsce. Trenerem zwycięskich siatkarzy jest nauczyciel wychowania fizycznego - Grzegorz Kliczek.

mat.pras./oprac. jd

REKLAMA


fot. mat.pras

 tagi: LO Żelechów  
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy


Kod antysapmowy
Odśwież

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu