Szybcy w akcji oraz na boisku

Drużyna druhów z Woli Władysławowskiej wygrała, organizowany po raz pierwszy, Turniej Wójta Gminy Garwolin dla jednostek OSP w piłce siatkowej.

Zmagania pod siatką odbyły się dzisiaj w hali Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Na starcie stanęło osiem drużyn, które najpierw zmierzyły się w rozgrywkach grupowych. Najlepsze zespoły z tego etapu zagrały o czołowe lokaty.

W meczu o trzecie miejsce do rozstrzygnięcia potrzebne były trzy sety (rywalizacja toczyła się do dwóch wygranych partii do 21 oczek). Jednostka OSP Sulbiny pokonała OSP Rudę Talubską 2:1 (21, -19, 11). Wielki finał nie przyniósł tak dużych emocji. Siatkarze OSP Wola Władysławowska wygrali z druhami z Woli Rębkowskiej 2:0 (14, 15).

REKLAMA


Najlepsze zespoły odebrały puchary. Każdy zespół otrzymał pamiątkowy dyplom. Turniej organizowany był po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. – Wielokrotnie na spotkaniach strażackich padały prośby o zorganizowanie takiego turnieju. Mamy wielu usportowionych druhów, nie tylko piłkarsko, ale i siatkarsko. Zależało nam na integracji tego środowiska – przyznał w rozmowie z nami wójt gminy Marcin Kołodziejczyk.

Spotkania sędziowali Jakub Sokołowski, Marcin Rosa, Maciej Antonik.

Skład zwycięzców: Robert Lasocki, Michał Kowalski, Michał Tkaczyk, Arkadiusz Szczypek, Mateusz Łuczyński, Łukasz Lasocki, Sebastian Luśnia, Zbigniew Tkaczyk, Karol Syga, Marcin Świderski.

Końcowa kolejność

1. OSP Wola Władysławowska

2. OSP Wola Rębkowska

3. OSP Sulbiny

4. OSP Ruda Talubska

5. OSP Miętne

6. Gmina Garwolin

7. OSP Rębków

8. OSP Miętne (kobiety)

Łukasz Koryckitagi: siatkówka  osp  gmina garwolin  
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy


Kod antysapmowy
Odśwież

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu